bugün

sevdiği entry'ler

türkiye düşmanlarına inat oyumu akp ye vereceğim

Ülkesine, milletine, vatan toprağının her bir karışına aşık olan vatansever bir gencin; türkiye cumhuriyeti ne karşı esad ı, putin i destekleyen, savaş çıksa, türkiye ye karşı suriye, rusya yahut iran safında yer alacak olan, pkk terörüne ses çıkaramayıp sokaklarda katil devlet diye sloganlar atabilen, türk ün milli manevi tüm değerlerine apaçık bir kin besleyen, yerli otomobil projesine dahi mutlu olmak, destek vermek yerine nasıl bok atarım diye kendini parçalayan ve akp veya tayyip erdoğan gitsin de ülkeye ne olursa olsun kafasındaki ikiyüzlü, kaypak, leş güruha inat 1 kasım da oyunu akp ye vereceğini ilan etmesidir.

Bu terör destekçisi soysuz itlerin, akp nin yanlış politikası sonucu bu kadar büyüdüğünü ve yayıldığını biliyorum. Kürtleri kazanayım, oylarını alayım derken, ki onların oyuyla tek başına iktidar olabiliyormuş demek ki, onlara sınırsız ve bugünlerin yaşanmasına ön ayak olabilecek tavizler verildi. Ardından da görüldü ki, chp ve fetullah çetesinin şişirmeleriyle ve çalışmalarıyla bugünkü seviyeye ulaştılar. Bunları biliyorum.

Yolsuzluk, apo piçinin mektuplarının okunması falan bunları hep biliyorum ve farkındayım.

Ama...

Önce sizi bitireceğiz; türkiye, türk ve müslüman düşmanı soysuz itler. Önce sizi... Bunu yapabilecek,yani onları bu ülkeden silecek tek güç de şu an tayyip erdoğan. Bu yüzden ona destek vermek durumundayım. içimizdeki hain şerefsizlerin kökünü kazıdıktan sonra ne olmuş, neler yapılmış kendi içimizde hesaplaşırız.

Ekleme: akp nin teröre verdiği tavizleri zaten belirtmişim, eleştirmişim. Ama bu tavizler hainlik sebebiyle verilmedi. Bunu nerden mi biliyorum? Çünkü akp yi ve akp lileri tanıyorum. Bu verilen tavizler ile kürtlerin oyları alındı ve bu şekilde de iktidar olundu. Siyaset böyle bir şeydir arkadaşlar. Yani bu tavizler oy için verildi, karşılğı da alınmıştı, ta ki 7 haziran a kadar. Şimdi akılları başlarına geldi.

Ben şu an tek şey istiyorum: bu azgın solcu pkk lı tayfanın defedilmesi. Bunu kim yapabilir şu an diye de soruyorum kendime ve cevap erdoğan ile akp çıkıyor. Benim için bitmiştir. Gerisini sonra düşünürüm.