bugün

entry'ler (20)

galatasaray

Şerefinden birşey kaybetmeyeck kulüp.fenerbahce yapınca (bkz: mustafa denizli)farkında değil ,Galatasaray yapınca sahtekarlık oyle mi uzaylı efendi. Kafanı kaldır da bak arkadaş bir link vermiş hadi mustafaya bahane buldun ona ne diyeceksin.

galatasaray

Bir beşiktaş macında fazla yabancı oynatan kulüp taraftarlarını hayli rahatsız eden kulübüm.Tabi fenerbahce bu, kabul eder mi,ozür diler mi? Şimdi ikiyüzlülük yapmayın da adam gibi eleştirin konuyu?

sabri sarıoğlu na sorulacak tek soru

Zamanında naptın bu insanlara?

galatasaray

Türkiyenin en fazla tanına değeridir.simdi iki fenerli cıkar kime gore neye gore der ya da anket mecidiyekoy de yapılmıs ulan der.cok forma satıyoruz,stadımız full.......

15 kasım 2009 galatasaray fenerbahçe tbl maçı

Arkadaşlar da bahsetmiş ama tekrar soyleyeceğim,o gün orada türkiyenin en güzel atmosferi yaşatılmıştır.Salondaki taraftarlar gercekten cok ateşliydi,taraftar desteğinin en güzel orneği verilmiştir.
(bkz: galatasaray taraftarı)

16 kasım 2009 ziraat türkiye kupası kura çekimi

Grup sisteminin doğru oluğu kura cekimdir bence.Cünkü bu maclar gencler, sakatlıktan yeni cıkmıs futbolcular icin bir fırsat macıdır.Ben bir galatasaraylı olarak serdar eylik ,emre colak gibi genceri bu maclarda gormek isterim,bu mantıkla hareket edilirse bu macların yük olacağını sanmıyorum,bilakis yeni yetenekleri kesfetme maclarıdır bu maclar.

galatasaray

Büyüklüğünü ispat etmesine gerek olmayan kültür. Cunku galatasaray galatasaraydır.Fenerbahceyi hic yenemediğimiz soylenıyor ya ben buna şaşıyorum.Yendiğimiz macları sonradan iptal mi ediyorlar acaba.

15 kasım 2009 galatasaray fenerbahçe tbl maçı

burdaki galibiyetin cinsellik icermediği karşılasma.neyse fenerbahceye girmeden! ozetleyecek olursak son yıllardaki en zevkli basket macıdır.Galasatasaray ın hucum hattında daha dikkatli olmasını gosteren mactır, ne ulan o oldurcek misini adamı heyecandan.

alex vs hagi

Yersiz olan kıyaslamadır kanımca.Bir kere alex tam anlamıyla olmasa da forvet oyuncsudur.Ama Hagi orta saha oyuncusudur.Sahanın her yerinde vardır,topun kendisine gelmesini beklemez.Bu durumda alex tabi daha fazla gol atacaktır,cunku forvettir.Bir furtbolcu attığı gollerle büyük futbolcu olmaz,hele ki türkiye liginde.Onemli olan takımı icin kıcını yırtmaktır.Zidane,nedved,xavı vs. bu futbolcular gol attıkları icin değil komple futbolcu olduğu icin buyuk futbolcudur.mevzu gol atmak ise zafer biryol la kıyaslayalım hagi yi.

babaanne

Anne ya da babayla tartışıldıktan sonra sığınılcak ender insanlardandır,candır.diğeri icin: (bkz: anneanne)

merhaba deyince ooo yarraam hoşgeldin diyen insan

'Ne var bunda herkes küfrediyor'tezini savunan insanlardır.
(bkz: ercan saatci)
(bkz: metin ozulku)

erkeğin küpe takması

Jole sürmekten daha kotu olmayan eylemdir.Şahsımda iki adet halkalı olanlardan vardır.

kışın geldiği gerçeği

Zorumuza giden gercektir.
(bkz: geldikleri gibi giderler)

şişman kadın güzel değildir

Yanlış olan onermedir.Şişman kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

ağızda çiğnenen sakızı tükürüp yarım vole çekmek

Futbol topu almaya parası yetmeyen yurdum cocuğu davranışıdır.Muhtemelen macları teneke kola kutusuyla yapar bu cocuklarımız.

3 kasım 2009 beşiktaş vfl wolfsburg maçı

Beşiktaş ın erken gol bulup üstüne yatacağı ,mütemadiyen 1 0 bitecek karşılaşmadır.

arda turan

Türkiye de bilinen en yetenekli futbolcudur galiba kendisi.Ayrıca oyun zekası harikadır.

aşk bitince kendini şarkılara veren insan

Sığınmaya ihtiyacı olan insandır.Alkole ,sigaraya vermesinden daha iyidir.illa bir şeye vermesi gerekiyosa kötü şeylere vermemesi dilenmelidir.

cahit berkay

Türkiye sanatçılarına örnek olması gereken sanatçıdır.Enstüremantal çaldığında bile neyi anlatmak istediğini anlayabilirsiniz.

hesabı kız arkadaşın ödemesi

Gayet normal olan davranıştır.Aksi durum kadının kendisine yaptığı saygısızlıktır.Ancak tabi özel sebeplerden dolayı sadece erkek ödeyebilir veya sadece kadın.