1. 1.
  Kübanın en meşhur purosu.
  1 ... diyonsos
 2. 2.
  freeshoplardan 25 adedini 570 euroya alabildiğiniz en kaliteli purolardandır kendileri, pahalıdır ama lezzetlidir, güzeldir. taklidi için (bkz: che)
  ... heretique
 3. 3.
  cohiba purosunun özelliği puroyu saran hatun bakire olmalidir ve sarma isleminin yapildigi yer sicak olmalidir, bu hatun da sicaktan terlemis bcaklarinda sarmalidir yapragi..esas puro bu sekilde imal edilmektedir.. cunku bakire hatunlarin ter ile birlikte salgiladiklari bir salgi puroya o essiz tadi vermekteymis...

  birde bakire kızların bacakları sarkmadığı için puro daha sert ve daha doygun olurmuş...

  eee tabi böyle olunca bu puronunda bir bedeli oluyor. üçlü cohiba esplendidos' u bu hafta kıbrıs free shoptan 110 euro ya aldım. bilginize...
  2 -1 ... daha baslamadimki
 4. 4.
  Tanesi 35 liradır efendim seçkin marketlerde.*
  ... uyku cuvali
 5. 5.
  hoşgelmiş yazardır.
  * * * * **?
  ... thebountyhunter
 6. 6.
  Fiyat/performans olarak en iyisi değildir ama performans olarak en iyisidir.
  ... awacs
 7. 7.
  şuan içtiğim purodur kendisi, sigarayı yaklaşık 5 ay önce champix isimli ilaçla bıraktım, 1.5 aydır yokluğunu puroyla gideriyordum ki gidip tekrar ilaç aldım sırf puroyu bırakmak için, bu gece puroya bu muhteşem küba purosuyla veda ediyorum, biliyorum ki daha iyileride var fakat bu fiyata herkesin denemesini tavsiye ederim. Gerçekten çok güzel bir purodur..
  4 ... robbstark
 8. 8.
  içimi de alımı kadar meşakkatli olsa da her nefeste insanın havasını değiştirir. Yıllandırılmış yapraklı maduro tipi favorim olmakla birlikte onlardaki güçlü ve yoğun aroma, bitter çikolata net fark edilir. küba'nın altın çocuğudur.

  cohiba
  1 ... antimatter