bugün

entry'ler (352)

ölen 16 yaşındaki serap için ayaklanan vatandaş

yoktur. boş kümedir. halkımın komikliğini gözler önüne serer. istanbul'da otobüsüne atılan molotof sonucu ölen türk kızı için hanginiz eylem yaptı? ülkeyi ayağa kaldırdı? nerdeydi bu ölü kürt sevici hümanist arkadaşlar 16 yaşındaki türk kızı canlı canlı yakılırken? bu kızın ölümünün dikkat çekmesi için kürt mü olması gerekiyordu? terörist mi olması gerekiyordu? kck eylemlerinde halay mı çekmesi gerekiyordu? serap'ı yakanlar da çocuktu, tıpkı 15 yaşında sezercik olarak gösterdiğiniz, berkin gibi.

en çekici kız isimleri

elçin'dir. milli olmuştuk sayesinde.

mısırlı esma vs türk berkin

türk değil, kürttür efendim düzeltelim.

chivas regal

şu anda 18 yıllığını içmiş bulunmaktayım. yağ gibi viski, içine bir iki damla su damlatın ve sek için, olmadı en fazla sodayla karıstırın. ayrıca buraya gelip " jack daha güzel zaa xd" diyen troller var, arkadaşım Scotch whisky ile tennessee whiskey olan jack karsılaştırılmaz. sen beyaz çikolata ile, siyah çikolatayı karşılaştırabilirsin, ama çikolata ile gidip patates cipsini karşılaştırırsan saçma olur.* *

counter strike global offensive

steam'de beş buçuk saatliğine 5.09 USD olmuş oyun. cs 1.6'dan sonra en iyi cs oyunudur, yeni gelen dinamik modları ile insanı hiç sıkmıyor, kaçırmayın bu fırsatı alın derim.

korku filmi

korkmak için cok geç saatlerde, tek başıma o kadar film izledim bitirdim ama yok arkadaş korkmuyorum malesef, sevgilim ile izlerken de sol elim paramparça oluyor resmen, kız elimi sıkmaktan felç edecek. bu filmleri izlemenin yine en iyi yolu karanlık sessiz ve tek basınıza olacağınız bir ortam.

einstein ve hawking den zeki olan 3 yaşında kız

Dünyanın en prestijli üstün zekalılar topluluğu Mensa'ya 162 IQ derecesiyle kabul edilen üç yaşındaki kız Alice Amos'dur. Einstein ve Hawking, Mensa testlerinde 160 IQ notu almıştır.

ilusionista

sözlüğün yeni trollü olan yazar.

gece gece tetik sesi çıkaran duvar saati

parçalanıp atılması gereken saattir.

dizi isimlerinin sonuna siktim eklemek

Aynalı Tahir siktim. *

dizi isimlerinin sonuna siktim eklemek

Güneşi Beklerken siktim.

evde tarantula beslemek

aşırı zevkli olan bir hobidir. tarantulan morio kurdunu yerken sen de bir sigara yakarsın ve onun kurdunun keyfini cıkartısını izlersin.

italya

dünyanın en güzel ülkerinden biri olan ve buram buram tarih kokan cennet ülke.

türkiye de bilimin ilerlememesinin sebepleri

her olayı yaratıcıya bağlayan türk halkı.

sonra döndüm dedim ki

white sea.

yakışıklı olduğu halde hiç sevgilisi olmamış erkek

kızlarla ve onların saçma sapan huylarıyla, tripleriyle, oraya buraya götürmesiyle uğraşmak istemeyen, evinde oturup birasını açıp maçını izleyen rahat erkektir.

korku filmlerinin temel mesajı

arkadaş grubunun en zekisi, en cesaretlisi havalarında takılma, ilk sen ölürsün.

kabadayı

türk sinemasının en iyi filmlerinden birisidir.

akdeniz white sea olarak adlandırılır

bir ülkenin başbakanını bırakın, ortaokula giden çocuktan beklenmeyecek kelime.

beyaz tv

mısır'da yaşanan olayları, polise taş ve sopalarla girişen beyaz entarili insanları, izmir insanı diye halka yutturmaya çalışan hükümet yanlısı gereksiz kanal.