1. 1.
  valve'nin 2012 yılının ilk çeyreğinde çıkaracağı, yeni counter-strike oyunu.
  pcgamer'da yer alan habere göre cs:source'un geniş bir update'i ve "anniversary edition" olacakmış. yani grafikler cs:s oynanış ise cs 1.6 gibi bir şey. her neyse cs:go hayırlı uğurlu olsun. umarım bize yeniden kendini saatlerce oynatan bir oyun olur.
  5 -1 ... journeyman
 2. 2.
  "bakalım 1.6 nın otoritesini sarsacakmı?" oyunudur. yine çaldırmaz insallah ta hl2 ye dönmez bu da.
  1 ... bucocuklaragiderlenmisiniz
 3. 3.
  taze taze ekran görüntüleriyle cezbetmi$ir.

  http://www.kotaku.com.au/...r-with-counter-strike-go/
  1 ... basak burcu errrkegi
 4. 4.
  sabırsızlıkla beklenen oyundur. trailer izleye izleye bir hal oldum. çabuk ol valve!
  1 ... wendt
 5. 5.
  eğer oyun motorunu düzeltip, online gameplayi düzgün planlanırsa fps dünyasını sarsacak yeniden efsane olacak oyundur.
  4 ... eskizamanhikayesi
 6. 6.
  bu aim olayına çözüm getirmedikleri sürece çoğu oyuncu v1.6 devam edecek. koşarken hs atmalar filan, gameplay'i o kadar source u andırıyor ki, source ne tuttu ki, bu ne tutsun diye insan içinden geçirmeden edemiyor. bu haliyle en fazla molotof atmak için oynayacağım oyun, turnuvalar 1.6 üzerinden oynanmaya devam eder.
  -1 ... arguman bitmez gonullerde
 7. 7.
  çoktan kırıldığı ve her türlü makinede çalışmasından ötürü büyük bir çoğunluğu beleşçi ergen olan Countercı tayfasının dikkatini paralı ve yine nispeten her makinede çalışmayacak olduğu için çekmeyecek oyundur. Yoksa sene olmuş 2011 99'un oyununun fiziklerini övüp şöyle süperdi böyle süperdi yerini asla tutmayacak diye kılıf aramaya gerek yok. Zaten anlaşılan yeni oyunun da hemen hemen bir farkı yok eskisinden. Hala hipfire üzerine kurulmuş oyun. Quake 1 hipfire'dı lan.Modern warfare serisi hala gazını devam ettirirken, BC serisi grafik ve atmosfer olayını yarmış gitmişken indirimde 3-5 dolara inerse ancak eski günleri anmak için alınır.

  ek: Konsollara da çıkacakmış. ANlaşıldı Valve Konsol piyasasını da sırf adı var diye sömürmek istiyor. 99 yılında çıkmış oyunun 2011 yılında yeni versiyonu çıkar mı lan? En kötü ihtimal 2.si çıkar Source modu değil.
  1 -2 ... selim pusat
 8. 8.
  cod'un basit versiyonuna benziyor.

  https://video.uludagsozluk.com/v/counter-strike-global-offensive-2972/  https://video.uludagsozluk.com/v/counter-strike-global-offensive-25737/

  1 ... abhartach lynch
 9. 9.
  yeni nesilin mw3 oynamasına rağmen cs 1.6yı hala günde 1-2 saat oynadığımdan çıkınca hayatımı durduracak olan oyun.
  2 -1 ... yippeee
 10. 10.
  trailer ve wikipedia'da okuduklarımı doğru anladıysam, cross-platform multiplayer olcakmış. bu ne demek? şu demek: hem pc hem ps3 hem de xbox360 kullanıcıları aynı server'da birbiriyleriyle kapışabilecek.
  ... stillsoon