bugün

entry'ler (91)

erkeklerdeki katlanılmaz özellikler

Empati kurmada gerçekten kötü olmaları.

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

Charles'dan nefret edebilmesi, öcünü alabilmesi için kendisini dövmesini isterdi.

sait yüksel kaygusuz

Kanımca üniversitenin en değerli hocasıdır. Öğrenciyi sıkmadan ders anlatır. Sınavı zor falan değildir anlatamayıp kolay soran hocalara nazaran size çok şey katacak bir hocadır. Son dersleri excel'de işlemesinden ötürü excel bile öğretebilmiştir. Seçiniz seçtiriniz.

görükle okyanus bar

Önünden geçerken tırstığım iğrenç bir izlenim veren mekan. Çok ilginç çok.

evlilik içi tecavüz yoktur

(bkz: ednan beyin bihtere tecavüz etmesi)

sevilmeyen insan tipleri

Mütevazilikten yoksun insanlar.

scorp

Saçma sapan sorulara ahlakı olmayan kızlar veya beyninden eksik olan erkeklerin video çekip kendilerini rezil ettikleri, youtubeda gördüğüm ne olduğunu pek çözemediğim uygulama mı her ne ise bilemiyorum şeydir diyeyim.

slender man

Kendisini tanımam fakat oyununu izlerken bile götüm tutuştu saygılar.

ozan başkol

Çok sevimli, dersi sıkmadan anlatılabilecek en güzel şekilde anlatan, esprili ve genç bir hocamızdır. Düşünmeden seçebilirsiniz.

nutuk dersi

Otomasyonda görünmeyen derstir. Kaldırıldı mı bilen var mıdır?

en iyi yabancı diziler

game of thrones, breaking bad, doctor who, friends, hannibal bunlar efsanelerdir. kalbimde yeri ayrı, son sezon izlenilmese daha güzel olan diğer bir dizi olarak da chuck diyebilirim.

kilo verme yöntemleri

Sadece akşam 6dan sonra yemeyerek 8 kilo verdim deneyebilirsiniz.

gizem

Şımarık şıllık kız ismidir.

entry girecek başlık bulamamak

Sürekli saçma sapan cinsel içerikli başlıkların açılmasından kaynaklı sorundur.

karşı cinste ilk dikkat edilen bölge

Giyimdir.

işletme mezunu olup telefonla milleti işletmek

Bölümü söyleyince sürekli yapılan komik olmayan şakadır. Kibarlıktan "ehehe bilmiyorum bakalım hayırlısı * " diye cevap verilir.

pucca okumayıp kendine insan diyen tip

Pucca'nın yazdıklarını edebiyat sanan tipten iyidir.

2klıların 2 yıl sonra üni için hazırlanacak olması

Harbi lan dedirten başlık. 2000lerde olunca sanki çok yakın bir zamanmış gibi gelse de 15 yıl geçmiş boru mu? Yaşlandık be.

the bomb has been planted

Heyecan yaptıran cümle. Bir de gidersin bakarsın sis atmışlar iyice paniklersin. Bana cod 4 wet work mapini hatırlatır.

lisedeki en arka cam kenarı

Kalorifer yanı uyunan en güzel yerdir. Her sene koşa koşa kapardım.