bugün

iibf iktisata giriş hocasıdır. ders anlatırken dersi monotonluktan kurtarmak için büyük çaba gösterir. hep belli soruları sorduğu için 2. kez ders alındığında kolay geçilir diye umut ediyoruz.
uludağ iibf'nin genç ve gelecek vadeden hocalarından. uluslararası iktisat konusunda oldukça iyidir. ders anlatması da sıkıcı değildir. sınavları nasıldır, onu da sınava girince yazarım.

edit: vizesine girip çıkmışlığımız var, fena değil. çok uyuz soruları yok ama iyi çalışma ister.
şeker gibi hocadır. gün itibariyle AB Ekonomisi son dersinde yaptığı konuşmayla öğrencilerini ihya etmiştir. dönem içinde derste gergin olduğu dakikalar için özür dilemiştir -ki biz hiç o tarz anlara tanık olmadık-. hepimize teşekkür etmiştir. gelecek vaat eden öğretim görevlisidir. dersi de çok iyi anlatır.
şekil itibariyle akıl oyunlarındaki john nash karakterine benzeyen, prof. ünvana yakışan dostlar başına bir akademisyendir kendileri..
ab ekonomisi dersi çok faydalıydı ve güzeldi keşke daha evvel seçimlik alsam da dedim.. Kpss'ye hazırlanan tüm son sınıf öğrencilerine tavsiye olunur.
Bütün yaz kendisini meşgul eden, gece gündüz uğraştığını söylediği iktisat sempozyumundaki yumurtalı protestoyu nasıl değerlendirdiğini merak ettiğim hoca.

Dersi kesinlikle sıkıcı geçmez. Gereksiz muabbetlere giren, dersi sabote etmeye çalışan yada hocanın anlattıklarını küçük görmeye çalışan öğrencilerini sudan çıkmış balığa çevirebilir.3-4 hafta üst üste uğraştığına tanık oldum
iktisadı çekilebilir kılandır. ayrıca fenerbahçelidir.
uludağ üniversitesi'nin en iyi hocası denebilir kendisi için. iktisat derslerini dinlenir kılar, eğlencelidir, dersi işlerken insanı sıkmaz, verdiği örnekler akılda kalan cinstendir. ama en önemlisi; çok anlayışlı biridir.

ayrıca kendisi de, benim gibi sal mezunudur.

ve ayrıca, kendisi türkiye kupasını gören nadir fenerbahçelilerden biridir. geçen yaz okulunda,o maçı tribünden izlediğini söylediğini hatırlıyorum.
önce derse girdiğinizde tahtaya bilgiler yazarken siz sessizce yerinize geçersiniz. daha sonra tahtayı defterinize geçirirsiniz. iyi günler diler ve o anlaşılmaz gelen tün çizimleri tanımları size akılda kalıcı bir şekilde aktarır. moduna göre sınav sorusuda yazdırır. öğrencileri konuşturur. sakıza karşıdır ve iktisatı gerçekten çok çabalamadan öğrenmek isteyenler için idealdir.
Türklerin Klimalı Tabutu bulma gereği hisseden bir millet olduğunu, Uluslarası iktisat dersinde anlamamı sağlayan güzel hocadır. Dersin birinde evine gelen patent onaylayanlara var mı değişik birşeyler diye soran misafirperver insan.
uludağ üniversitesi iibf iktisat bölümü öğretim görevlisi. iktisat anlatırken zevk aldığı, huzur bulduğu yüzünden okunan ve bu güzel enerjisini sınıfa yansıtan değerli hocamızdır. ders anlatma stili öğretmeye yöneliktir, başkaları gibi lafı ağzında geveleyip zaman doldurmak yerine zamanı etkin kullanarak, etkin dersler işlemektedir.

öğretim görevlisi kimliğinin dışında iyi bir insan, iyi bir baba olduğu her halinden bellidir. öğrencilerine bir şeyler aktarabilmek, yardımcı olabilmekten mutluluk duyduğunu hissettirir.
iktisat dersini sevdiren, derste öğrettiklerini hayata yansıtan nadir hocalardandır. eğer derslerine giriyorsanız çok rahat geçersiniz.
uludağ üniversitesinde uluslar arası iktisat derslerini veren hocamızdır. gerçekten iktisat anlamında çok bilgili ve öğrencisini seven bir eğitmendir. ayrıca derste anlattıklarını gerçek hayattaki olaylarla da desteklemesi öğretme açısından çok faydalı. dersler de boş muhabbet yapmaz ama sıkılmamanız için elinden geleni yapar. neyse velhasıl kelam iibf mizin değerli hocalarındandır.
Tüm bildiklerini öğrencileriyle paylaşmaya çalışan, özverili, anlayışlı ve çok da güleryüzlü bir öğretim görevlimizdir.
Çok sevimli, dersi sıkmadan anlatılabilecek en güzel şekilde anlatan, esprili ve genç bir hocamızdır. Düşünmeden seçebilirsiniz.
iktisatı Sevdiren Adam
Uludağ iibf kaliteli iktisat hocasıdır. işletmecilere iktisata giriş ve maliyecilerinde mikro iktisat derslerine girer. Dersin başında size iktisatı sevdireceğim ve şunu unutmayın anlattığım ve ağzımdan çıkan her şeyi sınavda sorarım der. 1. olarak iktisatı sevdirir baba bir hocadır. 2. si ise anlattığı her şeyi sınavında sorar eğer 1 ders bile kaçırdıysanız o dersin notunu bulmayı unutmayın 50 50 ile cb düşmüştü ilk seferde vermiştim. ozan hocanın temel iktisat dersini kaçırmaz ve notlarınıza çalışırsanız iktisatı sular seller gibi anlarsınız. vizede 20 test sorusu sorar finalde ve bütünlemede 22 test sorar ve her soruyu 5 puandan değerlendirerek 110 puanlık bir sınava girersiniz kendiniz kalın kendiniz geçin puan istemeyin der. Eli öpülmesi geren bir hocadır.
güncel Önemli Başlıklar