bugün

entry'ler (33)

gamesliga

yıllardır girmediğim siteye hasret çekip girdim bugün. çok büyümüş kerata çok değişmiş. bizim zamanımızda canlısı yoktu bu kadar farklı seçenek yoktu. biz onu her türlü seviyoruz ama. eğer kayıt olmak isterseniz referansım ile üye olabilirsiniz. maksat yardımlaşma olsun. e-mailinizi yollayın yeter.

aşk

aşk... neymiş bunu biraz önce öğrendim.öğrendiğimde artık çok geçti.geç kalmıştım olabildiğine geç hemde.biraz önce ayrıldık.önceki ayrılıklardan çok farklı ölümle sonuçlanan ayrılıklardan bile.ilk defa göz yaşlarımı tutamadım.onlar aktı ruhum aktı ben aktım gittim.şimdi soruyorum kendime neden daha önce sevdiğini anlayamadın.alışkanlıklarımdan olmuştun bunu şimdi fark ediyorum.sen beni değiştirmişsin bunu da şimdi fark ediyorum.bizimkisi severek ayrılmaktı.daha doğrusu aşk ile ayrıldık.anılar depreşiyor, alışkanlıklarımın krizi tutuyor.şuan sen oluyorum aslında. üvercinka,göğe bakma durağı,ben yine salağı oynayacağım,çaresizlik ve yalnız bir opera şiirleri beni eski günlere götürüyor. eğer sana aşık olduğumu bilseydim,senin benim içimde yeşerdiğini sarmaşık gibi sardığını bilseydim eğer her saniyemi değerlendirirdim seninle olabilmek için. artık çok geç bunu da biliyorum fakat sen bana aşkı öğrettin aşkım. unutamayacağım bir aşkı. senden sonrakilerde hep seni arayacağım hepsi bana seni hatırlatacak. aşkı da seni kaybettikten sonra öğrendim yani bir şeyi kaybetmeden değerini,anlamını bilemiyoruz.

yazarların anneleriyle olan en son diyalogları

a: çay bana
b: çay sana

ronaldinnho vs cardozo

bu entryi yazan kör doğmuş.

sözlük yazarlarının ruh halleri

at gibiyim dimdik ayakta fakat içimde fırtınalar kopuyor.

ailenin aşık olan bireye verdiği tepki

senin ağzından çıkanla kulağının işittiğinin bir olmadığının farkında mısın ? (ismail abim)

iyi bir müslüman olmanın şartları

en büyük nimetin insan olduğunu bilmesi lazımdır bu şahsın ve namaz,oruç,hacca gitmek vs. gibi şeylerden çok tanrının senden en çok ne istediğini bilmeli ve uygulamalıdır.

yazarların 20 yıl sonraki hallerine mesajı

sende kimsin ?

olcay şahan ın fenerbahçe ye attığı gol

akıllara servet çetini getiriyor.

gerdek gecesi şampiyonlar ligi müziği çaldırmak

çekişme olmasını bekleyen kişinin yapacağı çılgınlıktır.

tayyip erdoğan ı sevmeyen kafirdir

ozamansa kafirler cemiyetine hoş geldim.

bilim yok spor yok sanat yok ne var

iki çuval kömür var ister misin? ama önce oy vermen lazım.

giden sevgiliye gitme diyememek

yalan dostum aşk diye bir şey yok.

bir kadının son kullanma tarihi

dündü geçti o da artık.

ilk defa şişman bir kızla çıkacaklara tavsiyeler

zayıflayana kadar konuşmayın.

05 07 2011 haxball zirvesi

2. olduğum zirvedir. * * *

copa america yı gölgede bırakacak olan turnuva. *

yaz pavlov.

kentuckyfriedchicken

çaylak edilmiş yazar. sen ne diye elalemin şikeci başkanına hakaret ediyon derler adama di mi?

kinglad

hoşgeldin yazar.