bugün

ilk defe şişman bir kızla çıkacaklara sözlük yazarları tarafından verilen tavsiyelerdir.
-ne yaparsanız yapın sakın kilosunu sormaya kalkmayın.
sakın şişmansın demeyin. balık etli tercihiniz olsun.
mümkünse ilk defa da olsa şişman bir kızla çıkmayın.
--spoiler--
çıkmayın
--spoiler--
çıkmayın
kesinlikle çıkmayın
sakın çıkmayın

zayıflasın öyle..

edit : şişmanlar eksilemeye başladı, canları sağolsun. *
kafasına silah dayayıp "bu kızla çıkacaksın uleyn!" denilmemesi dolayısıyla tavsiyeye ihtiyacı olmayan kişidir.
(bkz: sözlükte ki brad pittler)
siz de onun kilosuna yakınsanız birlikte olmanız için bir engel yoktur. hoş gerçi aynı kiloda olmasanız da sorun olmaz. şişman da olsa insan insandır. *
"hayatım birlikte zayıflayalım, daha sağlıklı oluruz" deyip spora başlayabilirsiniz.
kendinizi rahatlatmak için 'nasıl olsa evlendikten 3-5 yıl sonra şişmanlayacaktı şimdiden alışıyorum işte' diye tekrarlayabilirsiniz.
tek pozisyona kalmişsınız demektir. o da kızın üzerinize oturma pozisyonudur. ayağı felan kayar da üzerinize düşerse kaburgalarınız kırılacak bokunuz da ağzınızdan çıkacaktir. bir çelik kafesle kendinizi koruyun derim.
hemen ayrılın. ilk ve son olsun.
zayıflayana kadar konuşmayın.
belinizi kuvvetlendirin.
kıymetini bilin. sakınola kaybetmeyin. sevginizin hep arkasında durun.
yemekleri evde yemeye özen gösterin. yoksa ayın sonunu getiremezsiniz. *
çıkmayın. yok illa ben çıkarım arkadaş sana ne diyorsanız kışın çıkın. zira bu sıcak aylarında yapış yapıi vıcık vıcık yağ içinde... yok gerisini anlatamayacağım midem almayacak.
çok ateşli oluyorlar tadını çıkarın.
Mıncıklamayın, şişman şakası yapmayın, sen böyle çok güzelsinde demeyin konuyu değiştirin, tontişim tosunum gibi isimlerle hitap etmeyin.
bazı insanların hiç denemediği bişeydir.
bol bol paralanın ziya camış gibi yerler.
pompa yı unutmayın
arkadaşlar böyle ayrımcılık yapmayın, en kötü ihtimalle bir ufak votkayı devirin, ondan sonra ya allah deyip başlayın güreşe. Ayrıca balık etini abartmamış, birde ateşlisine (ki bu arkadaşlarımız genelde azgındırlar) denk geldinmi ooff tadından yenmez. Tecrübelerime güvenin pişman olmazsınız.
akupunktur tedavisini araştırın. Yoksa misyoner pozisyonunda kalırsın mazallah. Diğer pozisyonları deneyemeyeceğini düşün bir, ne acı.