bugün

Fox tv'nin yeni dizisi ...

görsel

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturacağı ve senaryosunu Mahinur Ergün’ün kaleme aldığı, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabının bir hikayesinden uyarlanacak olan “Kefaret” kod adlı dizi, FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

NURGÜL YEŞiLÇAY VE MERT FIRAT BAŞROLDE! ...

Nurgül Yeşilçay, dizide özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep” karakterine hayat verirken, Mert Fırat da “Başkomiser Sinan” olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizide Zeynep’in rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine ödediği kefaretler konu alınacak.

FOX’un yeni dizisi için hazırlıklar son hız devam ediyor.

http://www.ranini.tv/habe...ilcay-ve-mert-firat-ustle
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı, merakla beklenen “Kefaret” dizisinin ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu.

Kısa süre içinde sosyal medyada büyük beğeni toplayan tanıtımda; daha önce masalsı bir hayata sahip olan ancak bir anda aldığı nefes dışında her şeyini kaybeden Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) hikayesi gözler önüne seriliyor. Tanıtımda ayrıca Sinan Komiser (Mert Fırat) ve Ahmet’in (Yurdaer Okur) ormanda yaptıkları arama sonucunda neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı dizide Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

FOX’un yeni dizisi “Kefaret” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

http://www.ranini.tv/habe...n-ilk-tanitimi-yayinlandi

Fragman 》 https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=xT8R9ZVCz74
görsel

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergun ile Melih Çam’ın kaleme aldığı “Kefaret” dizisi, 22 Kasım Pazar günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı dizide Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz Akman, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Enis Yıldız, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Tolga Güleç gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Dizide; özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep”in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıkları konu alınacak.

http://www.ranini.tv/habe...n-yayin-tarihi-belli-oldu
Bok gibi dizi.. hiçbir sürükleyiciliği yok, hiçbir merak unsuru bırakan bir şeyi yok, aşırı sıkıcı bir dizi.
Bu salak diziyi kim izliyor da reyting yapıyor anlamış değilim.. izleyenlerde zerre zevk yok.. tez zamanda yayından kalkması dileğiyle....
görsel

Pazar gününden perşembe gününe alınmış olan dizi.

Fox teve diziyi bitirmek için taktik uyguluyor. Net.
Yayın gününün pazar'dan perşembe'ye alınmasıyla beraber reytingleri -1 seviyesine kadar düşen fox teve dizisi.

Final kapıda. Kesin bilgi.