bugün

doğal göründüğünü sanan, gözleri sanki yuvalarından fırlayacakmış gibi olduğundan habersizdir.(!)
aynaya da mı bakmıyosun be bacım.
her kahverengi gözlü 2002 modasını hala günümüzde yaşatmayı planlayıp mavi lens takan bayanın avuntusu aynı
-yha çk dğal druooo .s

ya yapma etme. korkuyoruz.
Göz kusurundan dolayı gözlük takmak istemeyip lens kullanan kızdır. Farz-ı misal ben.
Yazın güneş güzlüğü kullanmak isteyen kızdır. Normal gözlük yerine lens kullanır. Kışın da yağmurda ve karlı günlerde daha rahat ettiği için lens kullanıyordur.
Renkli lens kullanmak durumunda da değildir. Şeffaf olanlar yeterli gelmektedir.
Aslında çok kullanmasa da iyi olur. ilerde lazer ameliyatı olmak isterse problem çıkabilir.
kahverengi gözlü olup göz kusurundan dolayı şeffaf lens takıyorsa candır. kaçmayın.

ama kahverengi olup mavi göz olma hevesine düştüyse ben kaçın demeden kaçmışsınızdır zaten.
komutan logar'a benzeyen kızdır.
feyk atan kızdır. evet.
gözleri bozuk olup, gözlük kullanmak istemediği için lens takan kız ise lafım yok. ama bir de güzel görünmek için lens kullanıp insanları kandıran, kandırmaya çalışan, orjinal olmayan kızlar vardır ki onlar hiç samimi değildir. kesin saçları da boyalıdır.
(bkz: komutan logar)
Cok itici durur bakarken bile kıza mı bakıyorsun ölü balığa mı ayrıştıramazsınız.
süs için takanı oldukça yapay, oldukça itici.
Bir de aÇık bir Şekilde kÖtÜ durduğunu sÖylediğiniz an sizin onu kıskandıĞınızı iddia ederler.
orijinallikten uzak kız.
Renkli lens takmadığı sürece sorun yok.
Eski bi sevgilim benden sonra renkli lens almis. Gecenlerde gordum sibirya kurdu gibi geziniyo ortalikta.
Freshlookun kini takıyorsa etrafa rezil olacak kızdır.
paraya kıyıp doğal duran göz rengine yakın bir lens alırsa güzel ve doğal olacak kızdır.
Uyurken çıkartmayı unutmaması dileğiyle.
sadece gözü bozuk olan kız da olabilir gözlük takmayı sevmiyordur.
donuk bir bakışa sahip kızdır.

dipnot: renkli lens için geçerlidir.
gazete kagidi gibi goze sahip olan kizdir.
hele ki simsiyah gözün üstüne takılan renkli lens, tam bir felakettir.
düşünsene sevgilisi çiçek yolluyor , üstünde bir not '' deniz gözlüme . . .''

kızın gözleri ela oğlum .
(bkz: ceset)
Eğer görmediği içinse sıkıntı değil ama gözleri renkli olsun diye takan insanları anlamıyorum. Doğal falan dursa içim yanmaz çok korkutucu duruyor.
belki de gözleri bozuktur. itin götüne sokmadan önce bir sormak lazım.
Zekası biraz eksiktir.. takanın güzel olduğunu sandığı ama aslında maymuna benzediği icaattir.. ulan ölü balık gibi bakıyorsun neyini beğeniyorsun bu halde kendini enteresan valla.
Renkli lens takan insanların en büyük kendini avutma sözü : gözlerim bozuk.. istisnasız hepsi böyle gözleri bozuk olmasa bile gözlerim bozuk ondan takıyorum derler malaklar.. ulan çık adam gibi söyle canım takmak istedi takdım de ne diye kıvırıp çakallık yapmaya çalışıyorsun dingil.. ama ben yutmam sizin çakallığınızı hemen klasik sorumu çat diye yapıştırıyorum kaç numara? Diye soruyorum.. bu salaklarda mal gibi kalıyor eeee kaç numara bozuktu gözlerim eeee ayy unuttum kaç numaraydı diye cevap veriyor.. bende bu cevaptan sonra kahkayı basıyorum tabi.. gerçekten gözlerin bozuk olsaydı numarasını bilirdin diye lafımı soktuktan sonra kızın suratının mosmor olmasını izliyorum.. çok zevkli lan.. puhahaha
kara ten
sari sac
mavi lens

bermuda seytan ucgeni.
güncel Önemli Başlıklar