bugün

üniversitelerde yıllardır var olan bahar şenliklerini toplumun ahlakını bozduğu gerekçesiyle kaldırılması talebidir.

ateisti,başörtülüsü, alkoliği, kemalisti, komünisti, kim olursa olsun bu bahar şenliklerine katılanlardan nefret ediyorum.

üniversite hayatım boyunca bir kere bile katılmadım şükür. erkeklerin gözleri önünde top oynamalar, kızlı erkekli grupların gitar çalması, alınan alkoller- ki öyle olduğunu tahmin ediyorum. yasak arkadaşım senin o kişini eline değmen, şakalaşman yasak. sen nasıl müslüman kadınsın veya erkeksin?

dekolteli taşra düğünlerini, mezuniyet balolarını, ve bahar şenliklerini görünce topluma olan nefretim daha da artıyor.
köpeklerin duasının kabul olması ile birlikte gökten kemiğin yağması ne kadar olası ise angutun tekinin yobaz isteklerinin toplumsal kabul görmesi bir o kadar mümkündür; özetle kalkmaz.

yinede bu mantıkta adamların aramızda yaşayabiliyor olmasının bünyede yarattığı huzursuzluk hoş değildir. siktirip gidin mormonlar gibi birbirinizi sikip izole alanlarda sapık sapık yaşayın amk.
vahşi çöl bedevisi gibi yaşamak isteyen bünyenin insan gibi yaşamak isteyen bünyeye tepkisi.
cemaat evlerinde birbirleri'nin kıçını parmaklayarak mutlu olan bedevilerin.

bahar şenlikleri'nin de kutsal topraklarda zemzem suyu içirek kutlama isteğidir.
asosyal veya agorafobik söylem.
ayrıca;
(bkz: troll detected)
toplum içine çıkma fobisi olan asosyal beyanı. sizi şöyle alalım:

http://www.bakirkoyruhsin...ikiyatri-klinigi_258.html
(bkz: kıskançlıktan ölen şakirt)
(bkz: toplumdışına itilmiş şakirt)
(bkz: asosyal şakirt)
(bkz: insanlık düşmanı şakirt)
(bkz: yalnızlığın dibine vurulduğu anlar)
(bkz: sosyopat)
(bkz: psikopat)
(bkz: zavallı)
(bkz: bakırköy akıl hastanesi şu tarafta)
(bkz: yalnızlığın en fazla acıttığı anlar)