bugün

köken itibari ile anal ilişki temalı bir sevicilik halidir. ayrıca bir üst boyutu hayvana karşı hissedilen cinsel ilgidir.
türkiyede aşırı yaygın olan hadise.iş yerinde, okulda, bu mevzuya ilgi duyan arkadaşlar kendini belli ettikçe oha lan ne çokmuşsunuz der insan.
tarihi bir gerçeklikdir aynı zamanda, padişahların haremlerinde, harem kayıtlarına dayanarak, içoğlanı adı verilen tüysüz oğlanların bulunduğu belirtilmektedir..
eşcinselliği, türkiye'de sanki çok yeni, kültüre empoze edilmiş bir eylem olarak görenlerin bilmedikleri, bilmek istemedikleri kavram. islam yüzünden gizli kapalı yürümüştür. padişahların bile buna eğilimi olduğu iddia edilir.
(bkz: hz lût kavmi)
ortaçağın sonunakadar tüm dünyada doğal karşılanan erkeğin erkekle olan aşkıdır.modernleşmeyle birlikte başta avrupa olmak üzere nefretle bakılır hale gelmiştir.hatta 2.dünya savaşı gibi bazı dönemlerde insanları yoketmeyekadar gitmiştir bu karşıtlık.ama sonra avupalılar ibneliğin yine normal bişey olduğuna karar vemişlerdir.
eski anlamaını kaybetmiş, günümüz argosundaki (bkz: götçü) nün karşılık geldiği sanat dalı.
ata yadigarı bir uğraş.
(bkz: osmanli da oglancilik)
(bkz: iğrenç manzaralar)
tuhaf bi tınısı olan kelime. oğlan ne lan. erkekçilik falan daha uygun olur günümüz türkçesinde.
özellikle ortadoğu toplumlarında görülen sapıklık türü.
cinsel sapkınlık, anal ilişkiye olan düşkünlük. *
ilginç bir şeydir.

16 yaşında karnem çok kötü gelmiş babam ceza verdi 15 tatilde sanayide çalışmak zorundaydım. bende sarışın bir çocuğum e o zamanlar küçüğüm da kaymak gibiydim işte bir gün resul ustayla baş başayız adam baktı bana 'şefftali gibi çocuksun haa' dedi işte ben o gün anladım oğlancılığın ne olduğunu.
bir osmanlı geleneğidir. harem kesmeyince oğlancılık baş göstermiştir. psikolojik olarak da tahlili yapılmıştır.
dince yasaklanmış ve lanetlenmiş olsa da doğu toplumlarında çok görülen sapkınlık türü.

demek ki herkesin imanı işine gelene kadar. gelmediğinde başka türlü oluyor işler.
Osmanlı da oldukça yaygın olan bir cinsel eğilim. tercih meselesidir, kimse yargılayamaz.
Lutîlik de denılen gecmısı cok eskılere dayanan bır sapıklık turudur.
Osmanlılar zamanı ıcın ıddıa edıldıgı gıbı tavan yapmıs sapıklık degıldır. Bugunkınden cok oldugunun ıddıa edılemeyecegı durumdur.
bir osmanlı klasiğidir.
(bkz: yobazların ahlakı)
Islam gelenegidir. Muhammed in cinsel tercihlerinin bu yönde olabilecegine yönelik şüpheler var kimi batili ilahiyatcilarda.
Bursalılara denen genel laf.
sanılanın aksine avrupadan daha çok doğu toplumlarında daha çok yaygındır.
islamiyet öncesi arabistanda sıklıkla görülen islamiyet sonrası da sıklıkla saklanan, osmanlı da 600 küsür yıllık bir leke olan olgudur efendimiz.
Bir kavmin helak olmasına neden olan büyük günah.
Osmanlıda çok yaygındır.

Gotcu değilim ama bazı ibnelerde çok seksi oluyor.
En gozelini gormek icin riza nurun hatiratina bakilmasi gerekendir. Bir de vedat usakligil'in hayatina.