entry'ler (574)

princess chelsea

the cigarette klibine girip havuzda threesome için nelerin verilebileceği üzerine düşünceler balonu açan hatun kişisi.

telefonda sms yazarak yürüyen türk dişisi

artık sadece sms ile kalmayıp whatssapp'da da yazarak yürümeye devam etmektedir.

yazarların anne ve babalarının memleketleri

yazarın annesinın de babasının da memleketi rize'dir. hatta babaanneleri kızkardeştir. ilk bakışta çok yakınmış gibi görünebilir ama soykütük hesabı yapınca çok uzak çıktı.

fantalar arasına karışan coca cola

kedilerin arasındaki baykuşu hatırlatır. fakat o bir fanta görünüşlü coca coladır.

14 şubatta sevgilisiyle maça giden erkek

sevgililer günü hüsranında yalnız olmadığımı hatırlatan başka bir erkek.
(bkz: 14 şubat 2011 kayserispor-fenerbahçe maçı)

erkeğin hisleriyle oynayan aşağılık kız

(bkz: 500 days of summer)

kadınların aldatma sebepleri

aldatmanın kalple ilgisi yoktur çok daha aşağılardadır. işte oralar birden fazla kişiyi barındırdığında zaten aldatma olur, kadın-erkek farketmez.

aslında bütün insanların iyi olması

(bkz: death note)

saçlarını perma yaptıran kadınlar

5 ay boyunca yataktan kalktığı gibi okula gidebilen özgür kadınlardır. erkek arkadaşları genelde beğenmez ama olsun, erkeğin sözünü dinlemeyen kadındır, yani her halükarda özgürdür o kadınlar.
(bkz: ne güzel günlerdi o günler)

babanın söylediği unutulmayan sözler

Kaderinde varsa gelir yemenden, kaderinde yoksa ne gelir elden.

gamze

yanağın haricinde omuzda ve belde de gayet güzel duran küçük şeker yarığı.

istanbul un en varoş semtleri

(bkz: sultanbeyli)

kafasına göre takılan berberin saçın amına koyması

turuncu yapsın diye gidip, kuaförün kızıl kahveyle sizi eve gönderirken aynada gördüğünüzü hatırlayıp gözlerinizden yaş geliyorsa eğer saçın amına koymuştur işte.
edit: o saç bir daha zor turuncu olur.

edit 2: öyle bi turuncu yaptım ki o kuaföre kapak oldu.

sevgilinin eski sevgilisi

akla gelinmemesi, konuşulmaması gereken hatta ve hatta onu hatırlatacak hiçbir eşya, sözcük, mekan vb gibi şeylerin lügattan çıkartılmasını gerektiren yasa tasarısını öne sunmaya sebep olan kişidir.

ilk ve son sevgili

başka sevgili yapamayacak kadar tembelmiş demek ki denilecek eski sevgilidir. şair burada ilk sevgiliyle ayrıldığını varsaymıştır.

doğum gününde facebook hesabını donduran insan

devilofdream'dir o insan.

evladı için meyve soyup odasına kadar getiren anne

'benim annem güzel annem' beni al kollarına.

eşinin cinsel organını kesen kadın

kendi cinsel organını kesen kadından daha normaldir.
(bkz: antichrist)

hafızalara kazınmış saçma şarkı sözleri

pantolonunu çok sevdim çıkar onu bebeğim.

fringe

3x22

son dk observerların ortaya çıkıp 'peter hiç varolmadı ki' demeleri de ne oluyor yahu diye serzenişte bulunurken yeni sezona kadar uykuları kaçıracak kadar dehşetengiz bir final bölümü.