bugün

saatlerce odasında saçma salak işler yapan oğlunu düşünen ve pc den aldığı radyasyonla çürüp gitmesin, arada vitaminde alsın diye düşünerek yavaşca odayı tıklatıp tabağı sessizce bırakan annedir. ömür boyu karşılıksız sevecek tek insandır.
zaman zaman çilekeş babanın vekalet ettiği anne.
yeter dediğin halde 1 tabak daha fazla yemek koyan annedir aynı zamanda. kısacası candır o can.
kesinlikle her şeyin en iyisini hakeden annedir. bir tanedir.
Evladını gerçekten düşünen annedir.
31 çekerken yakalaması an meselesi olan annedir.
getirmesede uğruna ölünebilecek tek insan evladıdır.
benim annemdir. evden ayrıldıgında bir daha soyulabilen hiç bir meyve yememeye iten durumdur. *
kıymeti hayattayken bilinmesi gereken annedir.
meyvenin soyunup odanıza kadar gelmesinden çok daha normal bir davranıştır.
aklıma geldiği an annemi daha çok sevdiğim sevmekle bitiremediğim durumdur. zira çocukları için kendini feda etmeye hazırdır her türlü isteğinden rahatından en ufak bir tereddüt etmeden ödün veren canlıdır. belki de bu dünyadaki en güzel şeyin yaptığı hareketlerden sadece birisidir.
çok emektar bir annedir, emeğinin hakkıda ona verilmelidir.
ayrıca o meyveleri soyup odaya getirmez ve elleriyle de yedirtmezse o meyvelere yazık olacaktır ziyan olacaktır.
bir tanedir, evladını düşünür hep.
pc başından kalkamayan yazar evladını besleyen ana. ana gibi yar bağdat gibi...
allem edip kallem edip önündeki tabağı bitirten kişidir.
bana meyveleri verdiğinde 'çok önemli işlerin var ya ben de seni besliyom' der ; bi tanedir.
üniversitede eve çıkan öğrencinin mumla aradığı annedir. kıymeti bilinmeli eve gidildiğinde yanaklarından öpülmelidir..
yolda yürürken kamyonun arkasına saklanıp, sonra da bazinga! diyerek ortaya çıkan canım annem.
+ oğlum meyve ye biraz al bakim
- anne prince of persia oynuyorum bi dakka
+ kürtaj için çok geç sayılmassın aslında yavrum
- nasıl anne
+ terlik var diyorum yer misin!
Kıymeti bilinmelidir. Ellerinden opulesi kisidir.
evladı annesini ayağına getirecek kadar değerli bir annedir. biraz tontiştir, birazda huysuzdur ama uğruna can verilebilecek, tüm zorlukların altına girilebilecek insandır o. * * *
standart anne modelidir, abartılacak birşey değildir.
lise döneminde çat diye kapıyı açtığında oğlunu ders çalışırken değil de çok farklı şekillerde yakalayan annedir.
tontiş annedir. pc başında ya da ders çalışırken bu eylem anne tarafından yapıldığında kişiye saf bir mutluluk verir.
bizim evde niye yok? Diye düşünmeden edilemeyen anne modeli.
güncel Önemli Başlıklar