bugün

entry'ler (118)

yazarların cevap vermekten hoşlanmadığı sorular

Selam.. Arkadaş olabilir miyiz ? He canım tabi.

bütün sözlüğün ramazan bayramı kutlu olsun

Şeker tadında bol gülücüklü bayramlar.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

işsizlik, amaçsızlık

volkswagen tiguan

Bana gaz ve bana gaz ver diyen kendisinden korktuğum için sürmediğim 4 ayaklı seviyorum seni.

ben bu yazıyı babama yazdım

Sana hayranım... Benden Çok kitap okuyan, okuma şansı olmayan daha 7 yaşında Çalışmaya başlayan babam kültürüne, öngörüne hayranım. şikayet etmeden yaşayan düşünceli babam. Kendi sıkıntılı büyüdü diye tek bir gün bizi parasız bırakmayan adam. Sevgisini belli etmesede yanaktan öpmese de her alnımdan öptüğün de iyi ki babamsın dediğim. Ne zaman iÇim daralsa oralardan hissedipte beni arayıp kızım Allah sana isabetli kararlar verdirsin deyip iÇimi okuyan güzel insan allahım eksikliğini vermesin.

anne kız diyalogları

Roller değişik. Annem arar evimin küÇük annesi beşamel soslu sebzeli tavuğu nasıl yapıyordun ?(bizde tüm yemekler yöreseldir sosyetik kısmı bende) Her defasında sıkılmadan Tarifini veririm.

çiçek almak

ÇiÇeğe o kadar para verilmese de olur solup ölmeyen ÇiÇekler hariÇ. Sevgilinin yanına gelirken düşüncesidir en önemlisi, bir Çikileta, bir şeker bir sevilen kurabiye bile yeterlidir. Kinder sürpriz en heycanlısıdır ÇiÇekten iyidir.

çirkinler evlenirken güzel kızların evde kalması

Allah bana da Çirkin bahtı, şansı her neyiyse ondan versin dedirtir.

üniversite nerde okunur

bursa-görükle de okunur kesin ve net. Ya da eskişehir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

içim öyle sıkılıyor ki sözlük, daralıyorum. Köşeye sıkışmış gibiyim. Olumlu düşünmeyi kenara bıraktığım anlarımdan nefret ediyorum. Önümü görememek, hayatı bu kadar ciddiye almak ağır geliyor bu anlarımda, omuzlarım düşüyor.

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

Biraz Kilis, çokça Bursa karışık birşey.

sözlük yazarlarının çalmak istediği müzik aletleri

Bateri, insan davula zile vurdukça aşka geliyor galiba.

uzuneşek

Erkekler ne şanslı varlıklar, ancak bu kadar keyifle eğlenerek oynanır dediğim oyundur.

ilkokul denilince akla gelen ilk şey

Beyaz yaka, mavi önlük, fırfırlı dantelli beyaz Çorap.

haxball

lag olmadığı ve oyundan atılmadığınız sürece en eğlenceli online oyunlardandır.

tum entryleri mobil olan yazar

bilgisayarı açmaya üşenen yazardır, ya da muhtemelen yatarak ve çeşitli şekiller alarak takıldığı için bilgisayar da edepli oturmayı gerektirdiğinden mobili tercih eden yazardır.

yazarların benzediği çizgi film karakterleri

Winnie the pooh benim bence ya da minik pembe piglet.

kestane şekeri

Kafkasın gereksiz pahalılıkta olan ama bursa terminalde koca bir paketi 5 tl ye alınabilecek tadının çokta kötü olmadığı tatlı açığınızı kapatan datlı. Hediye olarak 5 tllik almayın ayıp ama.

kaju

Kilosu çokça pahalı olan, karışık çerez içinde bir iki tane rastlanınca kase ele alınıp hedef yakalanıp hemen ağza atılması gereken yiyecek.

hırka giyen erkekler

Tshrt üstüne düğmeli hırka giydiklerinde spor, gömlek üstüne giyildiğinde klasik olan, güzel bir tamamlayıcıdır. Giyin düğmeli V yaka gelen hırkalardan giyin.