bugün

güzel kızların komplekslerinin fazla olmasından dolayı olabilir.
güzel kızlar evde kalmıyor, kendisine gelen yoğun ilgiden dolayı, karakteri bir kişiyi seçecek kadar şerefli olmayabiliyor, tüm kızlara değil lafım tabi. ama dediğim ilk cümle kesin ve tek cevabıdır bu sorunun. ben iniestayım herkese pas atarım diyor...ç....öç.öeetrdt5erh545555555555.
Bosa dememisler allah cirkin sansi versin diye.
en büyük sebep kaprisleri ve egolarıdır. 25 den sonra kafayı yemeye başlarlar.
güzel kızların bekarlık döneminde hiç boş kalmamalarından mütevellit durum.
Güzel kızlar zengin koca aramakla meşgul olduklarından ötürü süs biberi gibi evde kalıyorlar .
Stereotiplerin kurbanı olan güzeli anlatır.
Güzellerin güzellikleriyle kullanılmaları, çirkinlerinde çirkinlikleri sayesinde erkek tüketiminden kurtulmalarındandır.
Çirkin kızlara, bu kizlarin kızlık dönemlerinde daha az rağbet olurken; güzel kızların dişiliklerine kapılık etraflarındaki erkekleri bir bok zannetmeleriyle iradelerine gun be gun sahip olamadiklarindan kirlenmeleriyle dolayisi ile hem edepli hem guzel kiz sayisinin azligindan tüm guzel kizlara evlenmelik kiz gozuyle bakmanin zor olmasindandir. evlenebilinecek, dunyaya bi insan getirebilecek serefte bi insan olmak kolay degil. Bunun guzelliklede alakasi olmayinca ilahi adalet tecelli ediyor tabi yinede davul bile dengi dengine kim nettiyse o kadarini karsisinda buluyor evlenecegi zamanda.
(bkz: evlenilecek kız)
(bkz: eğlenilecek kız)
nedeni güzel kızların zengin koca bulma umudunu kaybedene kadar evliliği askıya almasıdır.
(bkz: hayata dair iç burkan gerçekler)
guzel kiz ayni zamanda akilliysa, erkekler yaklasmiyor.
daha cok eglenebilecekleri hayir demeyen kizlari tercih ediyorlar.
cok da ayip ediyorlar.
evlenmeyi
geçtim, sevgilim dahi yok. insanlara tepeden bakan bir karakterim de yok halbuki. boşuna Allah çirkin şansı versin
demiyorlar. hayır beni geçtim etrafımdakiler bile yalnız olduğumu
söylediğimde inanmıyorlar.
Allah bana da Çirkin bahtı, şansı her neyiyse ondan versin dedirtir.
evlilik sadece dış güzellikle yapılan bir şey olmadığı içindir.

sırf güzel/yakışıklı diye biriyle evlenmek büyük risktir.
Kasar kizlarin erken evlenmesi gibi bir tespit ile yarisir. Evlenmek cogu kiz icin yuksek bir basaridir. level atliyor. O eski "sarilip uyuduk yalnizca" gunlerini geride birakiyor. Tipsiz kizlar icin de sanirim bu boyle. Sizin sevgiliniz mi var ? Bakin benim kocam var. Ben daha ustunum tripleri. Niyeyse.
işte bana umut veren olaylar bunlar.