bugün

2014 lys den çıkan ergen tespiti.. son zamanda moda olmuş laflar silsilesi. Atatürk olmasaydı enver paşa olurdu. der geçerler adama.
Haklı önermedir. Atatürk'ün izinden gitsen 1943'te uçak üretecektin pezevenk sevmiyorsan siktir git amerika'da uzaya çık..
normal olanı yapan yazarlar.. Atatürkü sevmiyosanız deyip küfür yağdıran yazarların namustan bahsetmesi ayrıca güldürür..
sözlükte olmaması gereken yazarlardır. ama olsunlar yinede. biz onlara bakıp ibret alıyoruz.
akp çıksın kasıyor.
Siktirip gideceksin o zaman bu ülkeden.
takipleşmek istediklerimdir.
sevmek zorunda olmayan yazarlardır.Herkes atatürk'ü sevmek zorunda değildir.
bak şurdan siktir git.
iyi bok yiyen yazarlardır.
ataürk olduğu veya zamanla başka bir siyası sıfat kazandığı için değil adamın karakteri , egitimi ve basarilari oldukca takdir edilesi.
vatan haini cemaatını sevenlerdir.

nerde böyle ülkenin alehine birileri varsa

onun g*tünü yalamak temel vazifeleridir.
sadece kendileri için çokca üzüldüğüm yazarlardır.
başlarına bir iş gelmesini dilediğim çomarlardır.
annelerinin kulaklarını çınlattığım çomarlardır.
sığ, kişiliksiz, cahil ve etki altında kalan çomarlardır.
başkalarının onlar yerine düşündüğü çomarlardır.
çomarlardır.
Müslümansa şuurlu müslümandır, kafirse salaktır. Zira küfür davasına ziyadesiyle hizmeti sebkat etmiştir. Herif 7 düvelin yıkamadığı osmanlıyı vaktinde sultan vahdettine yanaşıp onun itimadını kazanarak avuçlarının içinde buldu.

Evet, onu osmanlı saltanatını yıktığı, hilafeti kaldırdığı, şeriatı kaldırıp gavur kanunu aldığı, gavur elifbası getirdiği, ezanı yasakladığı, peygamberimiz ve dinime sürekli küfürler ettiği, kadınların şimdiki avrupai çıplaklığının başlıca müsebbibi olduğu için sevmiyoruz. Ve şuurlu müslümanlar da asla bu adamı sevmeyecek, sadece birkaç rejim yalakasıyla gavur bu adamı tutacaktır. Bunlar da ancak ve ancak dinen gafil sınıfına girerler.

ayrıca atatürk ismi de yanlıştır! biz 100 yıllık muz milleti değiliz! 2200 yıllık şanlı türk milletiyiz! 100 yıl önceki adamı bize ata yapan zihniyeti ve bunu kabul eden şuursuz ahmakları hepten, tarihimize hakaretten kınıyor ve suçluyorum!
Tarihini inkar eden devletler yıkılmaya mahkumdur. Ancak saygı duyulması gereken yazarlardır. Zorla kimseye birine sevdiremezsiniz. Tıpkı rte yi sevmeyen birini ona ısındırmak gibi.

Lakin benim kızdığım Neden sevmiyorsun diye sorulduğunda 3 madde sayamazlar. Ilk söylenen şey lozan ve alkol. Bu da cumhurbaşkanımız tarafından beyan edildiği için taklitçilik yapıyorlar.

Sev sevme ama kişiliğine hakaret etme.
yunan’ın izmir’de denize dökülmediğini; ingiltere’den maaşını alamayan yunan ordusunun durumu, yunanistanda iktidara muhalefetin gelmesi ve onların askerlerini çekmesini, giderlerken de izmir’i yakıp gittiklerini bilen yazarlardır.
ı inönü zaferi diye salladıkları şeyin tamamen yunan ordusunun bilinçli geri çekilmesi olduğunu bilen yazarlardır.

şu listelerin en başına beni yazın. kazım karabekir’den bile önce beni yazın.
g*tü boklu yazarlardır.
kafalarının içinde ne taşıdıklarını merak ettiğim yazarlardır.
Kimse kimseye bir şeyi zorla sevdiremez ben sadece Allah ve resulünü seviyorum.
Demokrak(!) kemalistlerce " dar ağacı "yla tehdit edilirler.

Aynen kuzey kore nin bundan önceki başkanının öldüğünde, kuzey kore halkından olup da ağlamamanın suç sayılması gibi bir zihniyettir bu.

M. Kemal in şahsına hakaret etmeden, devrimlerini ve dünya görüşünü, aynen Erdoğan ı eleştirdiğiniz gibi eleştirmeden adam gibi yaşama fırsatını asla yakalayamayacaksınız. Sığ sularda yarı aç, yarı tok, halsiz, güçsüz sürünmeye devam edeceksiniz.
çoğunluğu arapperesttir.
Çok sevdikleri ve özlemle andikları ( ah ne yazık ki geri gelemeyecek) Çöl kanunlarının geçerli olduğu ufak bir komüne yerleştirilmesi gereken dini veya etnik sikıntıları olan bir grup eniktirler.
EKmeğini yedikleri ülkeyi kurtaran ve Kur'an adamı sevmeyi bırak saygı bile duymaktan aciz değişik varlıklardır. Atalarına hakaret edenler iflah olmaz tiplerdir.
Boş yazarlardır.