entry'ler (208)

radyo uludağ

sırf twist için ilk defa dinleyeceğim radyo. saat 11'i bekliyoruz efenim heyecanlan.

ingiltere denince akla gelenler

(bkz: sekizinci henry)
(bkz: beowulf)
(bkz: william shakespeare)

hep beraber kilo veriyoruz zirvesi

1.50 boy ve 78 kilo ile en birinci ben kilo vereceğim zirvesidir. Plates lastiği yoğudu don lastiğiyle spor yapsak olur mu abla?

üstün zekalı olmanın dezavantajları

Kelime bilgisinden bihaber olmak.
(bkz: Dejavantaj)

liseli96

Eğer birinin feyk hesabı olmayıp hakkaten liseli ise bileklerimi kesmeme neden olacak yazar. Tamam ben de bilgi içerikli giri yazmıyorum ama şöyle Son yazdıklarına bi bakayım dedim, yani gerçekten de liseli üslubu var. Şimdi kırmak da istemem yazarı ama cidden irite duruyor. Hayatimstrat ne kadar vasat ise bu yazar da onun gibi işte.

dersane öğretmenlerine sınavsız atama uygulaması

yalan haberdir. aslı astarı olmayan şehir efsanelerini varmış gibi gösterir.

Meb'den basın açıklaması gelmiştir. http://www.mebpersonel.co...tml#.UoTiHDfNWeg.facebook

az araştırın, hazır yiyici olmayın amk.

bir erkekten duyulan en iyi iltifat

tanrı meleklerinden birini yeryüzünde unutmuş olmalı.*

yazarların camdan baktıklarında gördükleri

karşı apartman. deniz mansarası görecek değiliz kayseri'de amk. her yer bina dolu, her yer karanlık.

sözlük yazarlarının favori şarkıcıları

(bkz: ciguli)

besmele besmerello

geçenlerde benim için nick altı girisi yazan yazar. oyhhşş dedim ne de süslü cümleler kurmuş, totom ve egom beraber vals yaptılar ama birkaç gün önce aynı yazıyı başka bir yazarın nick altına kopi peystlemiş. yanaklarımdan aşağı iki damla gözyaşı süzüldü, sonra höyküre höyküre ağladım istemsizce * demek her şey laf ü güzafmış ha besmele.. anladım ki sen de herkes gibiymişsin *. ha bu arada sözlüğün en güzel kızıdır, kendime rezerve ettim, elimden almaya çalışanı öperim!

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgili eski sevgili,

haberlerini alıyorum. burnun boktan çıkmasın demiştim ya gerçekten çıkmıyormuş ama bu duruma sevinmedim, sadece sana acıdım. hiçbir kadın beni senin gibi sevmemişti diyordun, sevemez. sen de başkalarını beni sevdiğin gibi seveme. giderken ömrümden yılları çalıp gittin, öldürdün beni ama yeniden dirildim. şimdi ilk tanıştığımız gün nasıl benim için hiçbir şey isen şimdi de öylesin. kadınım, ruhum, ömrüm diyordun bana. senin o iğrenç sözlerine öyle saf bir şekilde inanmışım ki, adeta gözümü kapatıp gönlümü açmışım ama benim gözüm açıldı çok sağ ol. bana yaşattığın iyi kötü ne varsa hepsi için sağ ol, sayende kimseye güvenmemem gerektiğini bir kez daha öğrendim. senin kadar kimse canımı yakamaz artık, güçlendim. dilerim bana yaptığın gibi başkalarının canını yakmazsın, seviyorum zırvalarıyla, sensiz olamam saçmalıklarıyla başkalarına da umut tacirliği yapmazsın. kalbimin odalarının birinde çok güzel bir yerin vardı. her şeyi sana göre ayarlamıştım. en güzel duygularla süslemiştim orayı ama sen viraneye çevirip gittin. iyi ki gittin..bencillik olabilir belki ama senin için döktüğüm her gözyaşının karşılığını bul ve asla mutlu olama.

zall

(bkz: zaloğlu rüstem)

sözlük yazarlarının itirafları

Bugünlerde yine hallenmeye başladım. Ne bu hırçınlık? Ne bu tahammülsüzlük? Anlam veremiyorum davranışlarıma. insanların kalbini kırıyorum, sonra peşinden pişmanlık duyuyorum. Kötü biriyim. Kimse beni düşünmesin, yardım etmesin istiyorum. Hak etmiyorum kimseyi, en iyisi tek başıma geberip gitmek. Ben kendi kahrımı çekemezken, olur da bir gün evlenirsem elin adamı bana nasıl katlanacak? Eski halimi özlüyorum.. Biri düştüğünde elinden tutmayı, umutsuzluğa kapıldığında cesaret vermeyi özlüyorum. Bana ne oldu anlayamıyorum, Tek istediğim yalnızlık..

özel üniversitede okuyan adam değildir

Özel üniversitede burslu okuyanların dahil edilmemesi gereken ayrıştırma, önerme, sanrı.. Ne boksa işte. Tamam çoğu özel üniversitede okuyan adam köpek gibi para harcayıp, babasının asalağı şeklinde yaşarken gayet mütevazi adamlar var bunların aksine. Kafatasçı yapı bırakılmadığı sürece çok zaman it dalaşı yapar durursunuz. Velev ki özel üniversite okuyan adam adam değil, sana giren çıkan ne pezevenk?

Not; özel üniversite okumadım.

finallere son gece çalışan üniversite öğrencisi

Toplu çalışma yapan öğrencidir, yüksek puan alımında en etkili yöntemdir. Aralıklı çalışma dediğimiz olay ise hatırlanma bakımından önemlidir. Yani sürekli tekrar diye ıvır zıvır yerine bi daha asla karşılaşmayacağınız bir dersi son gün çalışın, hem hafif kaygı insanın başarısına çoğu zaman olumlu yönde etki ediyor.

sözlüğün kaliteli bayan yazarları

Sözlüğün kaliteli bayan yazarlarının olduğu grupmuş. Üzerime kaliteli bağyan yazar tanımam. Bi tanısanız nasıl seversiniz nasıl seversiniz. Ağzımda gümüş kaşıkla doğdum, evet.

sözlük yazarlarının öğretmenlerinin ibnelikleri

Lisede fransızca hocamız vardı. Nicksizm bi tane geçmiş zamanlı cümle kur yavrucum diyerekten yanıma doğru pıtı pıtı geldi. Yok ben kuramam cümle, sen biliyorsan sen kur D hocam diyerek karşılık vermemle birlikte nicksizmmm cümle kur dedim, bak yoksa saçını tutuştururum diye elindeki çakmakla artistlik yapmaya kalkıştı. Her zamanki gibi piçlik yapıp kurmadım cümleyi. Adam çakmağı çakmasıyla benim saçlar tutuşuverdi. Ben cırlamaya başlayınca adam da korktu haliyle. orospu çocuğu, elinin ayarını siksinler demişim..sonra adam özür mü dilemedi, telafi mi etmek istemedi... Bi saat sonraki yazılıda sınıfa kafadan 15 puan vermesi şartıyla affetmiştim.

5 kasım 2013 ulu skype zirvesi

çoluk çocuk dolu burda. gelmeyin. yok öyle değildi, gelin gelin çok eğleniyoruz.

leblebi ezmesi

Bi çorumlu olarak tatmadığım şey. Küçükken annnem de almamış hiç, boğaza kaçma durumundan olsa gerek. Tee o zamandan mallığımı bilmiş, ileri görüşlü kadın.

romantik haydut

bana Ayşeeaaaööö diye bağırmaktan bıkıp usanmayan yazar. Olsun, onu böyle sevdik, seviyoruz seveceğiz.*