1. 1.
  binnaz adlı şarkı ile ünlenen

  ancak herşeyde olduğu gibi çabuk tüketilmekten kurtulamayan şarkıcı
  5 ... kısmetsiz
 2. 2.
  bulgarca hızlı araba demektir
  3 ... aabi
 3. 3.
  Bu marka bi tane araba vardır doğu blokunda.
  3 ... ratata
 4. 4.
  dönüşünün muhteşem olucağını dün gece itibariyle belirtmiş sanatçı
  -1 ... prenses pamuk
 5. 5.
  bi dönem özellikle yazlık yerlerde insanları sokakta sarkısıyla oynatan sarkıcıdır. insanların binnaz'ı duyar duymaz ayaga kalkıp oynaması onların cidden ciguli'yi begendikleri için mi yoksa eglenmek olsunda ne olursa olsun mu diye düşündüren zat! ama bi dönem bayagı esen hatta damgasını vuran sevimli kişilik.
  3 -1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  "sanatciyim sanatci, ehehe" diye orasini burasini acanlar para sicarken bu adamcagiz yine sefilleri oynuyor. merak ediyorum da kendisine sanatci diyebilen kac kisi icra ettikleri sanat dalinda ikinarak sarki soylemekten baska bir bok becerebiliyor. bu adamcagiz hem akordeon caliyordu hem de mukemmel bir sesi vardi, gotten degil, agzindan kalbinde cikarip soyluyordu. populer oldugu sarkilari degil, halk turkusu yorumlarini bir dinleyin asik olursunuz.

  bir de cok optimist bir insan. yuzundeki sirin gulumsemesi hic eksik olmaz.
  11 -1 ... laz pacino
 7. 7.
  pendikspor-fenerbahçe maçı sonrası fenerbahçe taraftarlarının tezahüratlarına konu olan eleman (bkz: ciguli başkan fenerbahçe şampiyon)
  -1 ... tttddd
 8. 8.
  şu günlerde sesi soluğu çıkmayan, yakın zamanda bir albüm çıkartıp, ortalığı kasıp kavurması beklenen, halkın içinden, eğlenceli şarkıcı.
  2 -2 ... asiti kaçmış kola
 9. 9.
  (bkz: cigulist kaltak)
  1 ... painkiller
 10. 10.
  (bkz: ciguli fan club)*
  1 -1 ... ben-sen-o-biz-siz-onlar