entry'ler (146)

seda akgül

Tv8 de "erkek evlenme teklif ederken maasinin 3 kati degerinde yuzuk almalidir." Demis kisi. Seda aplamiza gore ahlaki kurallar bu yondeymis. Hic dusunmedin mi nerden geliyor bu ahlaki kurallar cikip tv de ozguvenle bahsediyorsun.

https://youtu.be/uDjk71yMgu8

sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması

30 eşcinsel erkek sivas gibi bir yerde birbirini nasıl bulmuş merak ettiren olay.

ateist olup hiçbir dinle dalga geçmemek

Kendi dinine mensup bir birey olarak içinde bulunduğum kategori.
insanların inanışı kutsalı komedi ve eleştri unsuru olmamalı. ama şöyle bizi sıkıştırıyorlar şöyle kötülüyorlar diyenleri görür gibiyim. kötü olan insanlardır, dinler değil.

town of salem

pazartesi gecemi çılgınca tos'a adamıs bulunmaktayım katılmak isteyenlere 1 mesaj uzaktayım.

0554 113 94 25

Bir adet orospu cocugu numarasi.
Bu tacizciyi ifsalamak buyuk bir keyif dostlar numarasi acik acik yaziyor buyrun taciz edilmenin ne demek oldugunu anlasin.

Edit: olayi yasayan ben degilim arkadaslar twitterdan tasidim buraya.
Aha link.
https://twitter.com/DzAyse/status/909177444703379456

görsel

intihar notuna yazılacak son cümle

Bedenimi yakip kulumu biraniza atin kafa yapar.

intahar notun ne olurdu

Merak ettim.

zeytinli rock fest 2017

Hector diye bagiran ilk kisiye cadir kazigi saplamak icin hazir buludugum festi... saka lan saka, bagiran bagirsin. Bunca gerginlik icin senenin 5 gunu yarini dusunmeden hareket etmek cok guzel oluyor. Bunlara takilicaginiza eglencenize bakin. Icin, sicin, eglenin. Iyi eglenceler.

magic mushroom

Bunu tahsil eden bağzi serefsizleri adalete teslim edebilmek adina ulasin arkadaslar. Bir mesaj uzaktayim *

serkan inci vuruldu

lan adamın vurulmasına niye sevinelim dalyarak.
tanım:bir dalyarak iddiası.

yay burcu erkeği

Hem ask hem arkadaslik acisindan hayatinda aslan burcuyla mukemmel uyum icindedir.

yay burcu erkeği

Cok eglenceli insanlariz lan biz.

dünyanın her yıl güneşten 15 cm uzaklaşması

Dunya gunese 1 cm yakin olsa yanardik 1 m uzak olsak donardik yaratiliscilari icin yapilmis surreal bir aciklama.

cb yi sevmeyen hayindir tutuklanmalı

haindir o götünüzden kelime uydurmayın.

aylık 15 bin tl iyi para mı

nerede olduğuna bağlı.
istanbul şartlarında ortalama bir para iken yozgat bartın gibi sosyal hayatın daha yavaş olduğu fiyatlandırmaların ucuzlaştığı şehirlerde bitirilmesi zor olabilir.

500 liranın arkasına söz önerileri

ben daha çok üzerine konulucak atatürk portresini merak ediyorum. 5 lirada yüzümüze bakmayan 200 tl de hadi yine iyisin bakışı attırılan atam 500'lük banknotun üzerinde eliyle okey işareti bile yapabilir.
edit: göz kırpması gibi bir tavsiye eklendi.
görsel

kavimler göçünü başlatan ilk cümle

apartman aidatına yapılan zamlar üzerine türk hakanı balamir, zemin katta oturandan asansör için para mı alınırmış diyerek tavrını koymuş, milliyet sarı sayfalardan bulduğu kelepir bor madenlerine yakın lebi derya anadolu ilanına istinaden hanım toplanın pazartesi göçüyoruz sözüyle, kavimler göçünü başlatmıştır. şimdi diyorum ki ah be balamir can balamir. lebi derya eyvallah bor mor falanda insan muhite önem verir biraz. bebek gecekonduları gibi ülkeyiz. batımız modern pürü pak avrupa doğumuz kafa kesen çöl maymunları. hayır madem göçtün bari etkileşimini bebek tarafından kullansaydın. kentsel dönüşüm beklerken atıl hale gelmesine göz yumulan çingene mahallesine döndük.

celal şengör ün caner taslaman a aptal demesi

kibar davranmıştır.

15 temmuz darbe akşamı neredeydiniz

kuşadası gençlik festivalinde yüksek bir kafayla dans ediyordum. kıvrak hareketlerime rağmen dökülmeyen biram insanları şaşkına çeviriyordu. adeta bir su bükücü gibiydim.
- bipbip - mesaj sesi.
-annem -
tanklar köprüyü kapattı trt'den açıklama yapıldı darbe oluyor.

nasıl yani dedim kendi kendime.. festival buddylerim ayça ve tamer meraklı gözlerle bana bakıyorlardı. 180 kmh ile dans eden biri nasıl böyle dururdu ?
gözlerimi sahneye diktim. mfö nün çıkmasına az kalmıştı sahne hazırlıkları sürüyordu. vak to rock dedim kendi kendime.
- bipbip -
- annem -
fetocuların işi diyorlar.
gözlerimi buddylerime çevirdim bu sefer ve o ünlü replik döküldü dudaklarımdan;
who ever wins, we lose.

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

Bunu senden beklemezdim.