bugün

bu sefer başardım galiba.
Sanırım intiharı doğru yazardım.
Eger insanlara soyleyebilseydim sikintilarimi intihar etmezdim zaten.O yuzden not yazmazdim.
"Telefonumu karıştırmayın amk."
"Beni özleyin anacım baaaaay."
Hepinizden nefret ediyorum.
"sinek ilacı, senin ananı sikim bu nasıl kokudur"...
60 alsam cc ile geçerim.
beni siz öldürdünüz derdim muhtemelen. kimse isteyerek ölmez çünkü, onu intihara sürükleyen şey çevresidir, yaşadığı sorunda kimsenin destek olmamasıdır. bu yüzden intihar eden hiç bir zaman kendi ölmek istemez onu "öldürürler." benim de notumda bu yazardı kesinlikle.
(bkz: şu an cehennemde zebaniler götüme ateş sokuyor)
Ağaç dikin en azından.

Not: bir keresinde böyle bir not bıraktım ama daha kaba bir üslupla.
hayatta bi kere düşündüm onu, ve not bırakmak çok saçma geldi- zaten yaptığın şeyden bişeylerin ters gittiğini herkes anlayacak, boşver ne gerek var, diye düşünmüştüm.

o yüzden saçma bişeymiş gibi geliyo o bana...

sevgilin yüzünden falan yaptıysan- eee? sen zaten öldün, onu suçladın, ama onun sana geri dönme şansını zaten kendin intihar ederek onun elinden aldın. o zaman onu suçlamaya ne gerek var, madem o kadar seviyosun, bırak bari o yaşasın, ve seni unutup mutlu olsun...

o yüzden bu not bırakma şeysi bana saçma geliyo açıkçası.
Otenazi diye anlatin herkese.
Gorduklerime ve yasadiklarima inanmazlar...
intihar etmek haramdır...
"çizilmiş süslü, hazır yolların rahatlığına aldanıp, gözlerini hayatın gerçeklerine kapatmayı reddederek, karakteri kadar çirkin, bir o kadar da asi olan bedenin, en yokuş yola, engebeliğinden, düzensizliğinden ve zorluğundan korkmadan göğüs geren ruhun, nefesinin son tanesini sahip olduğu bedenden serbest bırakmadan evvel, içindeki en ücra karanlığı yansıttığı satırların başlangıcı, inatlı yolculuğunun sonu burası..." diye başlayan bir intihar notu olurdu, hala değişmedi.
Biletimi erken aldım. Sonra kalabalık oluyo.
"Beni imla katilleri öldürdü." olurdu.
Sakın evde denemeyin.
"intahar" etseydim not bırakmazdım.
optum bye...
Merak ettim.
Ananizi sikeyim hayatimi siktiniz orospu cocuklari olurdu.
Bu ilk ölüşüm değil. Arabeske bağladım yine.
ben yaşamayı beceremedim , özür dilerim.
Mesai biter bu çocuk kaçar.