bugün

en çok merak ettiğim şeylerin başında geliyor bu. bilindiği gibi kavimler göçü aç kalan hun kavimlerinin balamir önderliğinde 375 yılında batıya doğru göç etmesi ile başlayan bir domino etkisi. orta asya'dan başlayan okların avrupa uçlarına kadar ulaştığı haritalar dışında pek malumat yok. şimdi böyle devasa bir fikir, tarihi ve coğrafyayı baştan aşağı değiştirecek kadar güçlü bir harekete sebep olan cümle neydi? ilk kimin aklına geldi, ne dedi çok merak ediyorum.

+ abi böyle hep beraber dolaşmayalım bence.
- adam haklı, kızlar bakmaz oğlum bu ne böyle mühendislik fakültesi gibi.
/ bence dağılalım.
* bence de.
(img:#531349)
haydin oturmaya mı geldik?
abi kim saldı allah aşkına ya leş gibi koktu açılın açılın.
-kanka yeni bişey buldum. hep batıya gidersen bi gün yine aynı yere geri dönüyosun
+abi sana bi kız bulalım kafayı yedin gene
-ben yine de deniycem ortak.

bunu diyen eleman yola çıktı ve anadoluya kadar geldi. çorum alacahöyük ' ü beğendi ve oraya yerleşti mal.
sülalesi de oraya yerleşti. bugün arkeloglar bunların çanağını çömleğini buldukça mutlu oluyorlar.
Abe kaynana senin suratını güre güre ayattan soğudum beya.
(bkz: kavimler güçü)
seviyorsanız gidin konuşun kankalar. (bkz: platonikoğulları devletinin göçü)
(bkz: kavimlerin göçü adına)
+ burgundy'de kızlar teklif ediyomuş oğlum.
- sidigit lan. yemezler.
görsel
bi siktir git çay koy.
göçte mi etmiyag?
Bu ne yaa heryer kurudu gitti doğuda çekikler herkesin a*ına koyuyomuş iyisi mi biz batıya gidelim mal doluymuş orası.barbar desinler bize bide
Avrupa'da ve Mezopotamya'da medeniyet varmış, hadi gidip içine edelim sonra da ordaki insanları ezip hor görelim dememişlerdir büyük ihtimal. Saygılar Türk oğlu Türk olana! Kahrolsun soyu spu belli olmayan, kendini Türk zannedip faşistlik yapanlara!
diğer coğrafyalarda kızlar teklif ediyormuş abi.
hazırlanın gidiyoruz. *
-Noluyo lan burda? Dagilin lan!
fire in the holeee!!!
sis atma oç.
dağılın.
avrupa'da kızlar teklif ediyormuş.
kavimler! göç ediyoruz.
- Suçlu elimizdenden kacti. Evladim sen suraya gir sen su tarafa bak sen buraya sende hanibana deme takıl batıya doğru hadi bakayim.
"Beşyüzbin kaybettim lan baksanıza oralarda mı ?"
orada kızlı erkekli kalınıyomuş diyolar bi gidelim bence.
"iztooooop" oyunun doğurduğu sonuçtur.
hadi kavimler göçünü başlatalım da avrupanın etnik yapısını değiştirelim, roma ikiye ayrılsın, orta çağ başlasın, hun devletine bir avrupa şubesi açalım, çinliler az rahat nefes alsın .. falan filan işte ya, ösym veya (kapatılmazsa ) dersaneler kalanlarını öğretirler zaten. haydi bismitengri.