bugün

entry'ler (322)

world of tanks

19 eylül 2013 tarihi itibariyle japon tanklarının gelecegini duyuran oyun. japon agacında simdi sadece hafif ve orta tanklar var.

ekşi sözlük

Hâlâ mobilden ulasamadigim sözlük. eksikliginden dolayı dağ başında çektigim eziyet katlanmış vaziyette.

j j cale

DÜN 74 yaşında hayatını kaybetmiş blues üstadı.

cardozo nun fenerbahçe ye transferi

(bkz: de nin yanlış yazımı)

zeyid aslan

Ülkemde yasama yapabilen milletvekili.

yazarların 2013 ösys tercih listesi

Ne şekle sokarsam sokayim hiçbir şekilde içime sinmiyor. bi yanda kendi arzularim diğer yanda ailemin dayatmaya varan önerileri... ailem oldukları için dediklerine karşı çıkamıyorum ama istedikleri yere gidincede mutlu olamayacagimi çok iyi biliyorum. umarım 18 temmuza kafayi yemeden gelir ve iki tarafından tatmin olabileceği bir liste hazırlayabiliriz.

albus dumbledore

(bkz: direndumbledore)

rory gallagher

Irlandanin dünyaya armağanı.

maksim mrvica

Exodus parçasıyla tanıdığım yetenekli piyanist.

anıtkabir in gösteriş budalalığı olduğu gerçeği

(bkz: atatürk ü koruma kanunu)

http://tr.m.wikipedia.org...A7lar_Hakk%C4%B1nda_Kanun

chp li vekilin haçlılara yazdığı utanç mektubu

Sanırım vekil venediklilerden ve malta şövalyelerinden de yardım istemiş.

zall

(bkz: eksiledim seni güzel kardeşim)

kelly brook un memeleri

(bkz: mutlu bana birşeyler oluyor mutlu)

sözlük yazarlarının içtiği ilk sigaranın markası

lisede arkadaşımdan aldığım ks marlboro light. o zaman 5 buçuk civarlarında, öğrenciye şimdiki kadar dokunmuyordu herkes marlboro parliament takılıyordu.

ilerleyen haftalarda ne çeşit bir kafayla yaptım bilmiyorum ama cok iyi hatırlıyorum gittim köşedeki hacı amcanın marketinden 5.75 e ks parliament aldım. haftada bir paket alır onla takilirdim tek başıma. en yakın arkadaşlarım bile sigara içtigimi çok zaman sonra öğrendiler.

işin en komik yaniysa sigaranin içine çekileceğini 2 ay sonra felan öğrendim.

şimdiki aklım olsa başlar miydim, kesinlikle hayır. birçok kişi inkar edecek ama herkes sigaraya sağa sola özenerek başlar. ailemi geçtim en yakın akrabalarim bile içmiyor sigara. eve halen misafir geldiğinde sigara icince çok garipsiyorum. ama günde 10-15 civarı sigara içiyorum.

lisedeyken sigaraya verdiğim para yüzünden yemek yiyemedigim günler oldu ama bir kere bile sigaraya bok atmadım, vücuduma etkilerini bariz bir şekilde hissettiğim halde bir kere bile birakmayi düşünmedim. oyle de garip birşey bu.

Içkinin yanına, yemeğin üstüne çok iyi gidiyor kabul ama sağlığına verdiği zararın hiçbirine deymez.

(bkz: sigara sağlığa zararlıdır)

17 haziran 2013 milas metan gazı faciası

(bkz: akp döneminde yaşanan işçi ölümleri)

akustik gitar

(bkz: martin)

yunan milletinin geleceği akp de dir

(bkz: diren yunanistan)

savaş çıksa türkiye yi satacak ilk şehir

Bilecik. adamlari senelerdir otekilestirdiniz, yokmuş gibi davrandiniz tabi satacaklar. marmara miydi karadeniz mi oradaki vatandaşlar uyanık olsun bileceğe karşı.

2013 lys 1

2. Seneme kaldığıma pişman ettirmiş sınavdir. sanırım geçen sene yazmadigim yerleri yazıp gideceğim.

Emeği geçen herkesin amina koyyim.

zall ın moderatörleri kovması

Kovulacaklarin yerine hala oğullarını sokacakmis zall. beklenen hadise.