bugün

entry'ler (15)

floki

kendisini varg vikernese benzettiğim kişidir. ikisi de psikopat ve aşırı muhafazakar kişilerdir.
(bkz: varg vikernes)

darkthrone

(bkz: fenriz) ve (bkz: nocturno culto) tarafından kurulan undergrand takılan efsanevi ve en sevdiğim black metal grubudur.Ayrıca bana black metali dinleten gruptur. Black metalden önce heavy metal ve thrash metal dinleyen biriydim ama bazı gruplardan black metali dinlemeyi calışsam da haz alamamıştım. Daha sonra bir gün bu manyakların under a funeral moon diye bi şarkısını dinledim. Hoşuma gitti de tabi hem de baya, sonra bunun albümünü full dinledim bazıları hariç genel olarak çok haz almıştım. Daha sonra transilvallian hunger albümünü de dinleyince benim black metal dinlememi sağlattılar. Hem de sadece bi gunde. O gün bugün black metal dinliyorum.

kerry king

Çok güzel riffleri vardır. Güzel söz yazar çok agresif sözlerdir. Saçı döküldüğünden dolayı sakal bırakmıştır. Saç yerine sakalı ile headbang yapar. Bazı diğer metal müzisyenleri tarafından en iyi metalci sakala sahip insan olarak görülür.

sobalı evde büyüyen çocuk

Sobada kavrulmuş kestane yemiş çocuktur.

morbidus

Latince marazi demek.

metallica

Beni metal dinletmeye başlatan gruptur. Dinledigim ilk şarkısı enter sandman.O şarkıyı dinlemeden önce rock müzigiyle bile hic alakam ve isim olmazken benim heavy metal ve rock dinlememe neden olmuştur. Şuan metallica'dan daha çok sevdigim gruplar var ama gene de en sevdiklerim arasındadır. Metal dinlemeyi çok seven bir insanım ve buna metallica dinleyerek başlamışımdır, iyiki enter sandmanı o gün dinlemişim.

eşcinsellerin genelde sarışın ve mavi gözlü olması

Aslında alakasız bi durumdur. Rastladığım eşcinsellerin hiçbiri sarışın veya mavi gözlü değildi. Gerçi sadece iki kere işcinsel gördüm ama genede sarışınlara bu kadar çamur atılmamalı. Yok şarışın kızlar aptal yok sarışın erkekler kötüymüş. Geçin böyle şeyleri insan ın karekterini belirleyen rengi değildir.

yatarak yastığı havaya atıp tutmak

Can sıkıntısı gibi durumlarda insanın yapabileceği olağan durumlardan birisidir.

kısır çıkan kadını boşamak

Kadını seviyorsan tıbbi tedaviler yaptırılarak çocuk sahibi olmaya çalışılabilir ama baktın ki olmuyor ve neslini devam ettirmek istiyorsan boşanabilirsin bu tip olay boşanma sebebi olarak görüleribilir.

kaş aldiran erkek

Ortasını aldırmadan daha öteye gidilmemeli. Şahsen ben de ortasını alanlardanım.

kusulan yemeği tekrar yemek

Yemeği israf etmemek için uygulanan bir yöntem. Bunu yapabilmek için ya çok cimri ya da midesiz olunmalı.

selahaddin eyyubinin etnik kökeni

Aslen türk kökenli kürttür. Çünkü selehaddin eyyubinin ailesinden bazılarının isimleri türk ismidir.

ilk buluşmada kızın ıyy götüm gibiymişsin demesi

Eğer sana ıyy götüm gibiymisin derse sana burda bir çirkin benzetme yapmaya çalışıyordur. Sen de bunun karşısında o kıza götünden bu kadar irenip beni o pis götüne benzetiyorsan senin pis götüne mi kaldım diyebilirsin.

black metal

Yeryüzünün en şeytani ve karanlık müzik türüdür.

doktor

Herkesin aklına doktor diyince hastaları tedavi eden doktor gelir ama doktor who hayranının aklına ise doctor who dizisindeki karizmatik karekter gelir.