1. 1.
  burzum'un yaratıcısı,solisti,herşeyi.herşeyi diyoruz çünkü grup olarak bahsedilen burzum,sadece varg vikernes'ten ibaret.kendisi mayhem'in solistini öldürmek suçundan hapisanede yatmakta...
  5 -1 ... varg
 2. 2.
  bi aralar hapisten kaçmaya çalışırken çalıntı arabayla yakalanıp hapse geri dönmüş. kendisi faşisttir, ırkçıdır türklere laf söylemeyi de ihmal etmemiştir. asıl adı da kristian'dır. anti-hristiyan olduğundan atmıştır o adı.
  4 -1 ... solid_snake
 3. 3.
  kendi toplumunun esas değerlerine sahip çıkmaya çalışırken yer yer haddinden fazla dışa vurumcu olduğu için neo-nazilerle aynı kefeye konulmuştur. ancak yaptığı açıklamalarıyla millet kavramına ne derece önem verdiği anlaşılmaktadır.

  "...it was christians who burned one million aryan women and men alive at the stake, because they tried to keep parts of the aryan culture alive. one million, mostly women and girls, who were tortured for years, who weresystematically raped and then burned alive! can you imagine how they suffered? it was christians who condemned everything aryan to hell forever! it was christianity who made our aryan race coward and degenerate! christianity has been the origin of everything evil in europe since it arrived here! to quote a saxon chieftain, who responded to a missionary's comment that all pagans go to hell, "i would rather burn in hell with my forefathers, than go to heaven with you!"
  8 -2 ... chazsmyr dhuunyl
 4. 4.
  hayat hikayesini, http://www.burzum.org/eng/biography.shtml adresindeki linkten pdf formatında indirip okuyabilirsiniz...
  1 ... varg
 5. 5.
  tutuklandığında üstünde venom tişörtü olan eleman... yüzüklerin efendisi hayranı...
  3 ... chazsmyr dhuunyl
 6. 6.
  tutuklandiginda üzerinde venom tişörtü olmasindan dolayi venom'un frontmani mantas tarafindan itin gotune sokulan ambient black metalci.aslında hiç bir old school black metal frontmanı,elemanı bu norveç tayfasından haz almadı.* * sebeb-i
  hikmeti ise bu grupların son derece saldırgan ve ucube olmasıdır. kendisi nasyonel sosyalist black metal furyasinin yaninda birde tek kisilik ambient black metal grubu kurma fikrinide ilk uygulayan ve ardindan bir cok örnekleri doğmuş olan satanik,nazi black metal insanı.ayrica vargsmal isimli kitabında -sokaktan aşağı koşmak ve önüme çıkan tüm çocukları tekmelemek istiyorum.gibi ilginç istekleri olan insandır.gençliği bulunduğu ortam ve yaşam tarzı itibari ile bomboş/salakça geçmiştir.norveç black metal furyasının ilk dönemlerinde euronymous tarafından tohumları atılan * isimli klanin basina gecmek icin cok heveslenmis,bu uğurda euronymous'la cok kavgalar etmiş arkasindan atip tutmuş nihayetinde onu öldürmüştür.böylelikle kendisince,norveç black metal'inin sözü geçen tek psikopat adamı euronymous ölmüş.artık o mekana kendisinin layık olduğunu düşünmüştür.kiliseler yakmış,nazi olmuş,bir çok gruba idol olmuş şu anda ise mapusane damlarinda bol bol barok dönemine ait klasik müzik eserleri dinleyen kişi.
  4 ... vandalkepceoperatoru
 7. 7.
  (bkz: national socialist black metal)
  3 ... chazsmyr dhuunyl
 8. 8.
  tipi son zamanlarda hapishanede iyice kaymış faşist müzik adamı, burzumun bir ve tek üyesi. acaba ne oldu, zencilerle falan vukuata mı girdi de böyle oldu tipi bilinmemektedir. *

  (bkz: burzum)
  2 -2 ... soul forged sin
 9. 9.
  bu adamın bir de kızı varmış. seneye çıkacak hapisten inşallah da yapacak albümleri. sakat kafadan dahi besteler çıkaran sanatçılara örnektir bu adam.
  2 ... guilt and regret
 10. 10.
  2017 de hapisten çıkması, çıkar çıkmaz da cof'un vokali dani filth i katletmesi beklenen *, " we should throw the turks out of europe too, and give the area back to the greeks" diyerek gözümden pis düşmüş kişillik.

  edit: türkleri kovalım açıklaması, bizlerin araplaştığını düşünmesinden ileri geliyormuş sanırım. biraz düşününce araplaşmadığımızı söyleyemeyiz. orası onların değil kısmı hariç doğru söylemiş adam.
  6 -2 ... dark darkest darko