bugün

entry'ler (16)

alkol alanların 18 yaşından küçük hale gelmesi

Çoğunluğu çevreye, arkadaş ortamına özeniyor. Alkolü iyi bir şey sanıyorlar. Çoğu alkolün ne denli zararlı olduğunu bile bilmiyordur. Çünkü araştırmamıştır. Ben bu çocukların iradelerinin çok zayıf olduğunu düşünüyorum. Kanka bir dene, benim için dene gibi laflarla hemen kanıp deniyorlar ve bağımlısı oluyorlar. Sonra canları ne zaman sıkılsa alkole yöneliyorlar. Gencecik organlarını mahvediyorlar. Bana gelince, yıl olarak 19 yaşındayım. Onca ısrara rağmen hâlâ denemedim. Alkolün ne kadar saçma bir şey olduğunun farkındayım. Allah denemeyi bile nasip etmesin.

dindar insan

Dindarlıklarını Allah'a saklasınlar. Bana insanlıkları lazım. iyi bir insan değilse kaç rekat namaz kıldığı, ibadet ettiği beni alâkadar etmez.

egolu insanlar

Küçükken de egolu insanlarla anlaşamazdım. Hâlâ anlaşamıyorum.
Tanrıya yakın, benden uzak olsunlar.

crop giyen kız

Olmadığım kızdır. Kızlara yakıştığı bir gerçek ama ben göbeğimin açılmasını sevmiyorum. Göbeğimin açılmasından utanıyorum. O yüzden bol ve uzun tişörtlere devam fakat çoğu mağaza da crop doldu. Tişört seçenekleri azaldığı için adam akıllı tişört bulamıyorum.

evlenecek erkeğin olmaması

Sevgili olup, ciddi ilişki yapabileceğim kafa dengi bir erkeği bile daha tanımadım. O yüzden evlenecek erkeğin olmaması gayet normal geliyor.
Bulursam çıkma teklifi edeceğim. ilk kez sevgili olma teklifi edeceğim erkek olacak. Ne zaman olur hiç bir fikrim yok. Bu piyasa da hiç bir zaman olmaz gibi geliyor.

mitoderler

Hoş buldum. Evet kızım

makyaj yapmayan kız

Fazla kozmetik ürünlerini saçma bulan, doğallığı ve sadeliği yaşam felsefesi haline getirmiş kızdır. Kimin onu beğenip, beğenmediğini umursamaz ve kendini diğer kızlarla kıyaslamaz. Kendisiyle çok barışıktır. Egolu olma olasılıkları daha düşüktür. Çok güzel değilse pek sevilmeyen kızdır. Kendini olduğu gibi, kusurlarına rağmen sevebilecek birini hayatında isteyen kızdır. Arkadaşlarının sürekli gel sana makyaj yapalım dediği kızdır. Biraz, belki de fazlasıyla gamsızdır. Umursamaz olabilirler. Sessiz, sakin görünseler de içlerinden deli, dolu bir kişilik çıkabilir. Kolay kolay da aşık olmazlar. Olunca da çok güzel severler. Yüzünüzde ki sivilceleri bile tatlı bulurlar. Zayıf veya tombiş farketmez, sizde kusur aramazlar. Ona çok kiloluyum derseniz bile olduğun gibi kal, böyle gayet iyi cevabıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Kısaca mükemmelliyetçiliği değil, kusurların güzelliğini seven kızlardır.

eksi sözlükte yazar alımları

Uludağ sözlükten önce üye oldum ama yazar sırasında bugün itibariyle hâlâ 35 bine yakın sırada olmam sebebiyle bıraktım. Bugün ise Uludağ sözlükte yazar oldum. Uludağ sözlük candır.

19 yaşında daha önce hiç sevgilisi olmayan erkek

Varsa beni bulabilir. Arkadaş ısrarıyla ve kısa süren bir şey haricinde benim de sevgilim olmadı.

hp

Acer markasından laptop kullanıyorum, denemedim. Kullanan tanıdıklarım memnun olduklarını söylüyorlar.

en ucuz etin kilosunun 150 lira olması

iyi ki et sevmiyorum. Masrafım çok fazla olmuyor.

insanlar neden evlilikten korkuyor

Annem ve babam gibi kötü bir evlilik yapmaktan korkuyorum.

fenerbahçe

Renklerini çok seviyorum. O yüzden tutuyorum.

simit ve poğaça

ikisini de çok seviyorum. Çayın yanına mükemmel gidiyorlar.

fabrikada çalışmak

işe alsalardı çalışmayı düşünüyordum fakat artık düşünmüyorum.

tok olmak ama yemek yemek istemek

Şuan ki yaşadığım durumdur. Canım sıkıldığı için yemek yemek istiyorum.