bugün

Güvenilecek bir insan olmadığı için..
insanların ilginç bir özelliği vardır: başka insanların yaşadıklarına bakar, onları dinler ve kendilerine ders çıkarır. sebebi bu olabilir.
Şahsım adına konuşacak olursam; çünkü, hatun kişilerin beni istedikleri veya arzuladıkları için değil de sanki evde kaldıkları için karşıma çıkmalarıdır. 25 yaşındayken neredeydiniz sayın amınakoyduklarım. Yaş 30 küsür olmuş.
Insanların çoğu nankör ve aç gözlüdür. Bunu bildikleri için.
nafakadan ötürü başka birşey değil . güvenip evlenirsin ne olacağı belli olmaz ayrılırsın sonra bir ömür boyu nafaka verip başka erkeklerle kırıştırır sende mal gibi ortada kalırsın o yüzdendir ki resmiyeti katmadan evlenmek .
Merhametsiz ve sevgisiz insanlar yüzünden... Ben de hep merak ederdim boşananlar neden evliliğe tövbe ediyor diye. Bir kere insan birine güvenini kaybedince herkese karşı güvensiz oluyor demek ki böyle.
Maddiyat olarak düşünüyorum. Yoksa neden insan evlenmez ki?
çünkü tek eşlilik insan doğasına aykırı.
tiktok, instagrama ve müge anlı ile tatlı serte bakmanız evlilikten korkmayı bırak tiksinmenizi neden olabilir. ifsa videoları snapcat videoları, haberlerde duyduğumuz swinger ve cuckold sex partileri. normal hayatta ve sosyal medyada aldatan insanlar. kadınlara ise sapık erkeklerin kadınlara faişe gözüyle bakması 50 yaşındaki dayı kızı yaşındakine ya da 30 yaşındaki gencin 50 yaşındaki kadına yürümesi. yok evlilerde sever muhabbeti. 60 yaşındaki zengin dedelerin ünili kızlarla alem yapması, davul patlak dahi olmasa tokmağın değmediği yer kalmaması. bir biraya, bir uyuşturucu hapa bedenlerini satan kızlara. bekaret takıntısı olmayan beni bile soğutmuştur. evlilik vaadi ile kızları kandıran erkeklerin olması, kızları içirip cinsel ilişkiye girdikten sonra, arkadaşını çağırıp sen devam et demesi kıza tecavüz. yada evlenme vadiyle kandırıp kredi çektirip yada evini arabasını satıp yiyen erkekler. maalesef devlet kadın erkek eşitliği ve kadını koruyacaz diye feministlerin aklıyla hareket ettiğinden. düğünü erkek tarafına yıkılması ama boşanırken herşey kız tarafına mantığı, ömür boyu nafaka, aldatsa bile mahkeme bitene kadar tedbir nafakası alması. kadının beyanı esastırla erkeğe iftira atabilmesi. kız tarafının bitmek bilmeyen istekleri erkeği gerdeğe girmeden gerdeğe sokup mikmeleri. çocugu icrayla görme. maalesef günümüzde bekaret, güven, sapık, psikopat insanlar ve maddi sıkıntılardan
insanlar evlilikten korkmaktadırlar. kadın ve erkek için artık evlenmek zorlaştı herkes efendi erkek ve kız aramakta evlenecek insan bulamamaktadır. ortlalık evlenip boşanmış insanlardan geçilmiyor. insanların ne yaptığı hiç umrumda değil ahlak ve namus bekçiside değilim. ama ülkem insanı batının ilmiyerine ahlaksızlığini aldığından ve abartmayı seven ve cinsel açlığın afrikası olduğundan sadece çocuk için evlenilebilir. yoksa pek mantıklı bir aktivite değil yani.
doğru kadını bulamamak. evlendikten sonra ''aşkım ben mi annen mi '' diyen kadınla yada ona sahip zihniyetle evlilik sağlam temellere atılmaz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.