bugün

entry'ler (108)

özgür özel in joe biden taraftarlığı

Fahrettin hoca vatana millete hizmet için atanmiş. Ne yazıkki bu özgür de vatana millete ihanet için seçilmiş

e ticaret

hepimizin uzaktan-yakından alakalı olduğu bir sektör ve türkiye'deki gelişme hızı da uçmuş vaziyette. e durum böyle olunca e ticareti öğrenip kendimize kazanç sağlama fikri de ilk akla elen. mesela bugün bursa ticaret ve sanayi odası kadınlara verdiği bir seminerle e-ticareti nedir ne değildir öğretme olayına girmiş. Bu o kadar güzel bişey ki belki bikaç kadın ailesi için ek gelir sağlayacak projelere imza atacak.

e ticaret

hepimizin uzaktan-yakından alakalı olduğu bir sektör ve türkiye'deki gelişme hızı da uçmuş vaziyette. e durum böyle olunca e ticareti öğrenip kendimize kazanç sağlama fikri de ilk akla elen. mesela bugün bursa ticaret ve sanayi odası kadınlara verdiği bir seminerle e-ticareti nedir ne değildir öğretme olayına girmiş. Bu o kadar güzel bişey ki belki bikaç kadın ailesi için ek gelir sağlayacak projelere imza atacak.

bursa

marmara bölgesinde çevre temizliği ve arıtma konusunda en başarılı il.

su tasarrufu

31 Ekim dünya tasarruf günü ile gündeme gelen, büyük küçük hepimizin dikkat etmesi gereken mevzudur.
Bursada okullarda tasarruf eğitimi verildiğini biliyorum mesela. herkes böyle bir seferberlik başlatsa müthiş olur.

serebral palsi

doğuştan gelen beyin hasarı vücut bozukluğudur. zor bir süreç olduğu için ailelere büyük sorumluluk düşer ve yanlarında olmak gerekir. engelli vatandaşların her daim yanında olan bursa bb ‘SEREBRAL PALSi FARKINDALIK’ GÜNÜnü hiç unutmamıştır mesela.
http://sosyotrend.com/h/58838/

hp omen 17 an000

Moba tarzı oyunları çok rahat kaldıran, fiyat/performans açısından çok iyi olan bir bilgisayar.

Özellikleri:
1 TB HDD + 512 GB SSD
Inter Core I7 7700HQ
8GB DDR+ RAM
HDMI
USB 3.1

recep altepe

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 191. yılında, telsizden yaptığı anonsla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personelini tebrik etme inceliğine sahip güzel insan.

besaş projesine ab onayı

BURSA BÜYÜKŞEHiR BELEDiYESi, BESAŞ VE GIDA VE YEM KONTROL MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTiTÜSÜ iŞBiRLiĞiYLE HAZIRLANAN ERASMUS + STRATEJiK ORTAKLIK PROJESi AVRUPA BiRLiĞi BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLANDI. Bu hem yeni iş kapısı açacak hem de proje üretme konusundaki başarılarımız artacaktır.

demokrasi ve milli birlik günü etkinlikleri

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerini en çok önemseyen ve etkinlikler yapmaya çalışan kurumların en başında Osmangazi Belediyesi geliyor heralde. etkinlik kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Bursa il Temsilciliği işbirliğinde satranç turnuvası düzenlendi.

türkiye pist şampiyonası

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Pist Şampiyonası’nın 2. ayak yarışı, geçtiğimiz 1–2 Temmuz tarihleri arasında izmir Ülkü pistinde gerçekleştirildi. Osmangazi Belediyespor Motor Sporları Kulübü sporcuları, izmir’de gerçekleştirilen Türkiye Pist Şampiyonası ikinci ayağında elde ettikleri derecelerle şampiyonaya damga vurdu.

scorp taki insanların özgüveni

olm bu elemanlar kameraya bakarak nasıl rahat konuşuyor lan? normalde çevremdeki veya tanımadığım insanlarla konuşmada sıkıntım yok ama kamera farklı :/

üniversitelerde kapatılması gereken bölümler

(bkz: instagram takipçisine göre eleman analizi bölümü)

en iyi final yapan diziler

açık ve net içerde.

(bkz: yaşıyorsun celal)

üniversitede barınma

üniversite hayatım boyunca tek sıkıntı yaşadığım nokta barınmaydı kalacak yurt ev arayışı cidden yoruyor. Belediyelerin üzerine bu noktada büyük işler düşüyor. Ben bursa'da okurken bir dönem yurt bulamamıştım ama bu sene okumaya giden kuzenim çok rahat yer yurt buldu. Bursa büyükşehir belediyesi projeleri çalışmalarıyla sağolsun mağdur etmiyor öğrencileri.

ismindeki müzeyi keşfet

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı tarafından Bursa Kent Müzesi organizasyonuyla gerçekleştirilen ‘ismindeki Müzeyi Keşfet’ konulu resim yarışmasıdır. Öğrencilerin, kendi isimlerindeki harfleri dikkate alarak, Bursa Kent Müzesi’nde bulunan objelerle kurguladıkları bir kompozisyonu resmettikleri keyifli projedir. Öğrenciler, müzedeki objeleri seçerken, kendi isimlerindeki harflerden yola çıkıp hayal güçleriyle harmanladıkları resimlerle hayal güçlerinin güzelliğini de ortaya koydu.
görsel

teniste milli gurur

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Tenis branşı sporcusu Muhammet Haylaz, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından, Bakü’de düzenlenen islami Dayanışma Oyunlarında Bursa’ya milli gurur yaşatıyor. Haylaz, 12-15 Mayıs’ta takım mücadelelerinde ve 16-22 Mayıs tarihlerinde ise ferdî mücadelelerde madalya için korta çıkacak.
görsel

badminton da başarı

Türkiyede çok meraklısı olmayan bir sporda başarılı olan geçleri görünce gururlanıyorum. Osmangazi belediyesi badminton takımı oyuncuları Yunanistanda düzenlenen müsabakada büyül başarı elde etmişler. Tebrik ediyorum kardeşlerimizi
görsel

çocukların gözünden derbi resim yarışması

çocuğumun doğmasına daha iki ay var. keşke. bikaç sene sonra yapılsaydı.

referandum anketi

anketlere bakarsanız her yerde %60-70 arası evet kararı çıkacağını görürsünüz. Halkın başkanlık istediği ortada. Halk destek verirse zaten bu sistemin başarısız olma ihtimali %0.