bugün

o maça gitmem lazım. okur okumaz yeğenlerin hepsini topladım sokaktan. boyalar benden. çizin derbiyi dedim. tabii önce derbi ne demek onu anlatmam gerekti.
seçilen resimlerin sahipleri, taraftarı oldukları takımın antrenmanını ziyaret etme şansını yakalayacakmış. bol bol foto da çektiririz topçularla.
dört yaşında bir holigan babasıyım. benim yiğido duyarsa kaçırmaz, girer yarışmaya. büyük sürpriz olacak onun için.
fikir gayet güzel. çocuğum olsa da vinci gibi çizdirirdim akşama kadar.
çocuğum yok, ama içimdeki çocuk yapsa resmi olur mu acep?
kardeşimi ikna etmeye çalışıyorum. kız olmasına rağmen cimbomdan dolayı epey bir heveslendi.
katılımcılar çocuk olacak ama jüriye bakarsak epey ciddi bir olay gibi duruyor.
bizim tosuna söyledim, resmen bir anda resim sanatına ilgi duymaya başladı. işin ucunda fener maçı var ya ondan.
çocukların o masum gözlerindense ne güzel olur o resimler.
çocuğumun doğmasına daha iki ay var. keşke. bikaç sene sonra yapılsaydı.
geç kalmadıysak bizim oğlanı resim derslerine göndermeye başlayayım. değer çünkü derbi için.
türk telekomun yine güzel bir olayı. keşke çocuğum olsa da ben de yaptırsam iki üç resim de göndersem.
derbiye gitmek için aslında güzel bir yol. çocuğun yarışma kazanacak ve belki de unutulmayacak bir gün yaşayacak.
kızıma söyledim yaparım baba dedi. belki baba kız gideriz maça.
eğer bizim kız kazanırsa sarı kırmızıya boyanıp gideceğiz. annesine de ayrı bilet alırız, ne yapalım.
sanat ve sporu birlikte barındıran yarışma. gayet güzel. çocuğum olsa da katılsak.
gerçekten çocuğu olan herkesin katılması konusunda cesaretlendirmesi gereken güzel bir yarışma.
işin içinde hem sanat var hem spor. çocuklar için hayli faydalı bir yarışma.
bana kalırsa katılım haylü yüksek olacakmış gibi duruyor. ki bence olmalı da zaten.
hem çocuğunuzun kendisine olan güveni pekişecek hem de büyük derbiyi izleyeceksiniz. harika bir olay.
çocuğum olsa kersin sokacağım yarışma. hiç derbi izlememiştim. bu vesileyle izlerdim ne güzel.
insanın baba olası geliyor be böyle şeyleri görünce.
yaş aralığı nedir acaba? bizde de var bir maç meraklısı.
çocukların yeteneklerine göre bu tarz yarışmalara katılması ve ödüllendirilmesi on numara bir hadise bana kalırsa.
çocuğunuz varsa kaçırmayın derim.