bugün

(bkz: sözlük yazarlarının merak ettiği şeyler)
Bir rolü uzun süre sürdürüp kendini tamamen adarsa gerçek olma ihtimali var mıdır?
instagram hesabımı takip edip paylaştığım fotoları beğenen o kişi kim? Fake desem profili kilitli değil açık olur takipçisi anasının nikahı gibi olur. Takipçi kasıyor desem takip isteğini kabul etmiyor. Kim lan bu? Şeklinde merak uyandırıyor açıkçası.
insanlar nasıl ateist olur. aklım hayalim almıyor.
At arabasında şoförün oturduğu yere ne ad verilir?

Yazarların merak ettikleridir.
insanlar benim hakkımda gerçekte ne düşünüyor merak ediyorum.
Sözlüğe fotoğraf atmanın amacı nedir? Eksi almaktan neden hoşlanıyor bağzilari?
kimi insanoğlu, öleceğini bildiği halde neden ölmeyecekmiş gibi yaşar?
acaba ne zaman öleceğim ?
insanlar niye doğruyu değilde bildiğini yapar?
geleceğim. allahını seven üstüme falcı atsın*
bu beni kotu biri yapar mi.
büyük şehirlerin en merkezi yerlerindeki evlerde kimlerin oturduğu. merak edecek şey kalmamış gibi.
insanların neden bu kadar standart insan olduklarını merak ediyorum.
başıma gelenlerin meraktan mı geldiğini.
Ölmek başka bir şey değil.
bu kainatta bizden başka şeylerde yaşıyor mu ?
hayırlısı buymuş dedigimizde ne yalan söyliyim benim goremedigim o hayırları merak ediyorum. gerçekten merak ediyorum. geleceği çok kurcaliyorum sanirim. günü birlik mi yaşamak yoksa geleceği inşa etmeye çalışmak mi daha sağlıklı acaba ?
Acaba hepimiz ölünce dünya nasıl bişey olacak?
yeni nesil bilgisayarlar ısınıyor mu? teknoloji o kadar gelişti mi? benimki 10 yıllık olduğu için merak ettim.
bazı şeyleri anlayamayacak kadar aptal olunca gerçekten daha mı mutlu olunuyor?
Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız ?
(bkz: kaybedenler kulübü)
Buraya Nasıl katlanıyorsunuz? Hadi ben neyse, arada bir geliyorum. O da çok çok avare kalırsam. Gece gene iyi de, lan gündüz Nasıl katlanıyorsunuz? Ben başka bir ortamda "geceye bilmem ne bırak" tarzı bi ifade görünce bile delleniyorum. Böyle bi hafif iğreti geliyor.
Cidden merak ediyorum.

Edit: lan haggaten yaa.
O da özlüyor mu ?
Ölümün ta kendisi.