bugün

sevdiği entry'ler

cüneyt arkın

Asla unutulmayacak ve de yeri doldurulamayacak .

2 temmuz 1993 sivas katliamı

irticanın ne kadar tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini gösteren vahşice bir katliam. Lanetleyerek hatırlıyoruz.

Ayrıca şu unutulmamalıdır ki bu katliamda ölenler yalnızca aleviler değildir içlerinde Sünniler de vardır ateistler de hatta Hristiyan bir kadın da. Sanki diğerleri insan değilmiş gibi sadece alevilerin hatırlanması faşizmdir.

muharrem ince nin akp ye verdiği ibretlik ayar

halk tv bağımlısı sahte atatürkçülerin gözünde kripto akpli olmaktan kurtaramayacaktır kendisini.

2012 öncesi akpyi 2012 sonrasına tercih eden kişi

eski akp: çözüm süreci yapan, dön hocam bitsin bu hasret diyen akp.
yeni akp: otokrat, ortadoğulu akp.
eski akp beterdi, şimdiki akp beterin de beteri.
fakat insan hakları, demokrasi, hukukun üstünlüğü, avrupa birliği edebiyatı, yüzünü batıya dönme ile bazı liberal, demokrat görünümlüleri kekliyordu.
şimdiki akp daha beter. direkt bunların edebiyatını yapmayıp, bunları ayaklar altına almakla övünüyor ve yüzünü batı yerine doğu, ortadoğuya dönüyor.
hiçbirini zerre desteklemedim ve desteklemiyorum da.

kemalizm i sadece seküler yaşama indirgeme çabası

Kemalizm türk milli mücadelesinin bir sembolüdür.

Liberal ya da liberter bir çizgiye çekilecek ise bile liberal çizgide bir milliyetçilik okunu bulundurması gerekir fikrindeyim. Aşırı bireyci, çok başlı, mülkiyetçi ve kemalist kültürcülük seviyesinde.

Kalan oklarda değişikliklere de okeyim.

kemalizm i sadece seküler yaşama indirgeme çabası

Genelde Pembe götlü izmir atatürkçülerinin çabasıdır. Bunlara göre namaz kılmayan, içki içen, mini etek giyen herkes atatürkçüdür.

Atatürkçülük isteyenin namaz kılmasını ya da kılmamasını, isteyenin mini etek giyebilmesini, isteyenin içki içebilmesini gerektirir ama sadece bunlardan ibaret değildir. Bunlardan çok daha fazlasıdır.

dursun önkuzu zekeriya önge efraim elrom

Öncelikle üçü de suçsuz insanlardır, toprakları bol olsun. sivil silahsız bir insanı ideolojik sebeplerle katletmek, hiçbir şekilde meşrulaştırılamaz.

yalnız bu solcuların ne kadar eli kanlı olduğuna kanıt olamaz. 12 eylül öncesinde sağ ideolojileri benimsemiş kişiler tarafından da işlenen ve kurbanların arasında kadın ve çocukların da olduğu birçok cinayet ve katliam olayları yaşanmıştır.

atatürk rte ikinci tura kalsa hdp kimi destekler

Hayır niye bu kadar eksi vermişler anlamıyorum ki. Tayyip bugün pkk açılımını tekrar başlatsa hdp tabanı anında tav olur ve akp'yi destekler. Dolar 30 lira olmuş ülke batmış falan umurlarında olmaz. Çünkü onlar için tek önemli olan şey pkk çıkarları.

birsen tezer

En sevdiğim yerli kadın sanatçı. Şarkıcının Şarkısı, arı maya, di gel yanıma, Balıkesir ve istanbul şarkıları favorilerim.

erlik

dört dörtlük adamdır...

arap düşmanları

Ben türk üm, türkten gayri de kim varsa düşman görür ona göre davranırım.

Arapları aklamak için “onlar müslüman” demeden önce “önce türk sonra müslümanım” deyiverin de bir görelim hele.

ak lgbt

O değilde birileri partidaşları yüzlerine vurulunca kuduruyor ya ben ona çok gülüyorum..

CHP ne güzel yapmış öyle. Keşke akpliler de kendilerine destek veren lgbt leri halı altı etmese.

Tvlere çıkıp kendilerini muhafazakar seçmene kabul ettirmek için kendilerini yiyor o yandaşcıklar çünkü.

sperm bankası yerine inşaat işçisine gitmek

AKP'nin ahlaklı şarkıcısı Seda sayan'ın tavsiyesidir.

inşaat işçileri bu söze " biz damızlık değiliz" diye itiraz etmişti.

https://twitter.com/zekik...bDFROIDqV3p8B3TQ&s=19

melek mosso

aynurun konseri ile bu kızı kıyasladılar ya bazılarının yatacak yeri yok. aynur ile bu kız aynı mı.

haydi kızlar savaşa mı demiş pkk konserine çıkıp.

sol medyanın 33 er katliamından bahsetmemesi

Bu ülke de milli sol yok ki. Ne kadar gayrı milli oluşum varsa ya sol dümenine, ya da ümmetçi dümenine yatar.

memduh bashgan

adamdır.

osman öcalan tv ye çıkarken frank lucas

Osman Öcalan kim falan bilmediği için feyizli bir abiyi çıkardılar bile sanmış olabilir. * *

tengir budun

beyin tomografisinin iyi çıkması süper.. genç adamdır, bişey olmaz ona..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.