bugün

entry'ler (356)

aşmış şarkı sözleri

Kipriğin kaşına da değdiği zaman,
Bekletme sevdiğim de vur beni beni.
Sevdanın şafağı da söktüğü zaman,
Diyardan diyara da sür beni beni.

Saçların rüzgarı da tel tel biçende,
Dudağın dilinden de şerbet içende.
Gönlümde duygular ateş saçan da,
Alevden gömleğe sar beni beni.

gecenin şarkısı

ezginin günlüğü aşk bitti .

kırılan kalp

bir aşk düşünün ki her şey güzel başlıyor. birbirinizin sesini duymadan yapamıyorsunuz. özlüyorsunuz birbirinizi her fırsatta buluşmak için gün sayıyorsunuz. onunla uyuyor onunla uyanıyorsunuz hayali. her şey güzel giderken bir şeyler değişiyor.hayaliyle uyuduğunuz adam bambaşka biri oluveriyor . eskilerden tanıdığınız birine dönüşüveriyor bir anda . kırıyor yakıyor geçiyor. her şeyi dalgaya vuruyor. söylediklerinize değer vermiyor sitemlerinize kulaklarını tıkıyor. sevmiyor sizi en başlardaki gibi . dağa taşa sizi anlatan adam sanki siz ona deliler gibi aşıkmışsınız havasına giriyor sadece siz sevmişsibnizde o lütfetmiş gibi takılıyor. sanki ilk siz evlilikten bahsetmişsiniz gibi evlilik lafını dahi etmiyor. hayaller kurdurtuyor size aptalca sonrada içinden en önemli taşı alıyor; sevgisini. yıkılıyor inşa ettiğiniz yapı tepenize . can çekişiyorsunuz altında .kurtarması için birsürü şans veriyorsunuz. ama o bunların farkına dahi varmıyor. enkazın altından yardım etmesi için elinizi uzatıyorsunuz o elinizin üstüne basıyor. bitiyor işte bazen mutlu umut dolu sevgiler bile. şimdilerde birbirinden haberi olmayan iki yabancıyız .ölüyoruz ayrı yerlerde. ayrı rüzgarlar esiyor yüzümüze. kalbim tuz buz bin bir parça. düzeltilecek bir şey olmadığını biliyorum ama yinede insan umut ediyor işte. bir şeyler yapsında bitmesin eskisi gibi olsun diye umut ediyorum sadece . sona günler kaldı. inceldiği yerden kopmak üzere aşk .

facebook a sevgilisiyle olan fotosunu koyan erkek

evleneceğim erkektir.adamın dibidir. yanlışsızdır .sevilir .yanında bir ömür uyunur.

edit: gelin ata binmiş ya nasip demiş.

taksim deki arkadaşların dikkatine

ANKARA DA YARDIMA IHTIYACI OLANLAR TUNALI TEKTEKCI,MADO VE SINASI SAHNESINE GIDEBILIR. BUNU DA YAYALiM ARKADASLAR.arkadaşlar yazdıklarınıza güveniyoruz heryerde paylaşıyoruz.

sevgilisine kitap okuyan erkek

yalnızca filmlerde olan erkektir.senaryo icabı filmlerde olan fakat gerçek hayatta 5 duyu organıyla algılayamadığımız erkek.

karışık çerez içinden leblebi ve nohut yiyen insan

fakirdir. pis fakirler.

edit: şakadır. eksilemeyiniz.

elektrikler kesilince verilen ilk tepki

(bkz: beyaz tül bembeyaz tül a aaaaa)

ben yazdım bu yazıyı

cümle sıralaması yanlıştır. doğrusu (bkz: ben bu yazıyı yazdım) .*

hıyar olsa cacığa doğranmayacak tipler

kadına el kaldıran erkek .

birtutamhelif

ilk hoşgeldini benden olsun dediğim bitanecik arkadaşım yeni yazar kişisi .bir insan bu kadar şeker olabilir mi ? vanilya nasıl böyle güzel kokar? babam pasta yapmayı nerden öğrendi ?*

koray candemir

yeni albümü 'yarım kalan ' ın lansman konserini dün akşam iKSV'de vermiş olan sanatçı kişisi . ben online olarak fizy den dinleme imkanı buldum.fizy dün akşam konseri canlı onlarak online yayınladı. çok güzeldi .uzun zamandır güzel sesini dinlememiştim. özlemişim .

sırtı kıllı erkek seven kız

nefes alsın yeter diyen kızdır. (bkz: kız abazanı). kendisine ayı öneriyoruz.

yabancı dizilerde erkek erkeğe sevişme modası

spartacus adlı dizide kadın kadına ve erkek erkeğe seviştirme * sahneleri mevcuttur.

çubuklu yaşar

(bkz: mutluluk çubuğu)

soruya soruyla cevap veren insan

bunu istem dışı yapıyor olabilir. şöyleki itiraf etmek gerekırse bunu yapan malesef benimdir. üstelik cevabı mümkün olmayan soru tümleçleri kullanıyorum.karşıdaki insan bir an duraksıyor ve cvp veremiyor.bilinç dışı bir davranış olmakla beraber güzel birşey değildir.

radyo uludağ

radyonun gelişmesi açısından iyi bir başlangıç olmuş. zira uludağ radyosu sistem olarak ekşiyle kapışamayacak kadar yerlerde şuanda.destekliyorum . devam edin arkadaşlar . umarım şu ses olayı düzelir.sisteme farklı şeyler eklenip daha iyi bir seviyeye çekilir. muahbbetlerin spontane gelişmesi güzel fakat biraz daha içi dolu olsa iyi olur. inci sözlük vari yayınlar olmasa keşke.ama istenilen dikkat çekmesiyse başarılı bir yöntem.neticede sex satar.*

edit : haklı bir tepkinin ürünü bir yayınmış bu akşam ki.başarılar arkadaşlar .

gecenin şarkısı

skye- feel good inc.http://www.youtube.com/watch?v=MirfeuCBdfA

bay tahmin

futbol dışında her şeyin konuşulduğu programdır. an itibariyle sanırım aç olduklarından mütevellit martılara simit atmanın ziyan olduğundan bahsetmektedirler, doğalarına aykırı olduğunu ekmek yemeleri gerektiğini savunmuşlardır.

troll dolls

küçükken kalem arkasına kıçlarındaki delik sayesinde oturturduk .saçları ilk yeni aldığınızda keçeleşmemiş yumuşacıktır .yüzünüze sürterdiniz saçlarını öyle güzeldir ki o saçları yumuşacık. sonra zaman içinde kalem kutusunda pislenirdi .saçları o yumuşaklığını kaybederdi topak topak olurdu. yerine yeni bir tane alırdık . her renk saçları olan mevcuttu bende.ten renkleri esmerimsi yüzlerinde o salak gülümseme sabittir. hala satılıyor mu acaba ?