beyaz tüle şarkılar bestelerken. tülün aslında beyaz olmadığını farkeden ev kadınının çaresizliğini anlatan replik. muhtemelen tüle ana avrat söverek parçalayarak son bulur. ev hanımı olmanın günlük hayattaki zorluklarını çarpıcı bir biçimde bütün çıplaklığıyla gözler önüne seren reklam.
ne salakça, yapmacık bir reklam. hangi anne veya bir kadın 'beyaz tül, bembeyaz tüül...' diye şarkı söyler ki? söylese söylese 'Beyaz giyme toz olur, Siyah giyme söz olur...'u söyler. hadi onu da geçtim, kadın günümüz şarkılarından seviyorsa 'tuttu fırlattı kalbimi, ezdi, üstünü çiğnedi...'yi söyler. bu türk reklamcılar ne kadar da yaratıcılar(!), değil mi?
Reklam kalitesi hakkında bilgi verir.
Tüller arasindan gelir diye cigir acmayi gerektiren reklam repligi.
gerizekali ötesi bir reklamdaki cumlemsi.
görsel
--spoiler--
beyaz tül bembeyaz tül, tüller arasından gelir.
--spoiler--
aslen şöyle bir tepki beklerdim;

"beyaz tüüüül bembeyaz tül a aaamına koyim bu ne ya?"
reklamı izledikten sonra dile takılan saçma şarkı sözü(!)

beni duyan arkadaşın şaşkın bakışları altında reklamı açıp izlettim, sonra bastım eksiyi.
evlilikten ve kadınlardan soğutan iğrençliktir.
dıt dırı dırı dıııttt

kosla venisle...
bi de albeni albeni albeni aaalbeni var ki akıllara eziyet, gece uyku vermez. *
ülkemizde reklamcılığın geldiği son durumu gösteren saçma reklam repliği.
çünkü benim venişim var. Vajişim der gibi. Zekanıza üfüreyim.
eğer biz burada bu reklamı konuşuyorsak reklam amacına ulaşmıştır.
Reklamcılığın amacı insanda takıntı oluşturarak reklamı bir şekilde insan zihninde tutmak.
(AGZi YiRTiLDi).
durduk yere dilime takılan ve olur olmadık yerde söylediğim reklam repliğidir. allah belasını versindir.
marka sahibine ve hatta bulunabilirse reklam ajansına hokkalı bir mail atarak sözlük adına safımızı belli etmemiz gerektiğini isbat edet jingle dır
entry yazamıyorum ellerim izin vermiyor ama şunu söyleyeyim; bokum gibi olan bir reklam, hatta bokum bile halt etmiş bu reklamın yanında. daha söyleyeceklerim var da neyse bu başlığı terk ediyorum. beyaz tüül bembeyaz tüüll...hasiktir.
söz yazı halinde görüldüğünde bile sinir katsayısını arttıracak hede.

hede bile demek istemiyorum.

tamam sakinim.
beyaz tül bembeyaz tül bbbbbbb.
beyaz tül bembeyaz tül aa aaa, bizim oğlan yine perdeye attırmış.
allahın belası reklamdır.
http://www.youtube.com/watch?v=yz9O_Z3qe5o
"madem böyle saçma bir başlık açıldı güzele bağlayalım" dediğim başlıktır.