bugün

kırılan kalp

bir aşk düşünün ki her şey güzel başlıyor. birbirinizin sesini duymadan yapamıyorsunuz. özlüyorsunuz birbirinizi her fırsatta buluşmak için gün sayıyorsunuz. onunla uyuyor onunla uyanıyorsunuz hayali. her şey güzel giderken bir şeyler değişiyor.hayaliyle uyuduğunuz adam bambaşka biri oluveriyor . eskilerden tanıdığınız birine dönüşüveriyor bir anda . kırıyor yakıyor geçiyor. her şeyi dalgaya vuruyor. söylediklerinize değer vermiyor sitemlerinize kulaklarını tıkıyor. sevmiyor sizi en başlardaki gibi . dağa taşa sizi anlatan adam sanki siz ona deliler gibi aşıkmışsınız havasına giriyor sadece siz sevmişsibnizde o lütfetmiş gibi takılıyor. sanki ilk siz evlilikten bahsetmişsiniz gibi evlilik lafını dahi etmiyor. hayaller kurdurtuyor size aptalca sonrada içinden en önemli taşı alıyor; sevgisini. yıkılıyor inşa ettiğiniz yapı tepenize . can çekişiyorsunuz altında .kurtarması için birsürü şans veriyorsunuz. ama o bunların farkına dahi varmıyor. enkazın altından yardım etmesi için elinizi uzatıyorsunuz o elinizin üstüne basıyor. bitiyor işte bazen mutlu umut dolu sevgiler bile. şimdilerde birbirinden haberi olmayan iki yabancıyız .ölüyoruz ayrı yerlerde. ayrı rüzgarlar esiyor yüzümüze. kalbim tuz buz bin bir parça. düzeltilecek bir şey olmadığını biliyorum ama yinede insan umut ediyor işte. bir şeyler yapsında bitmesin eskisi gibi olsun diye umut ediyorum sadece . sona günler kaldı. inceldiği yerden kopmak üzere aşk .