bugün

bence bu erkeği değişik açılardan incelemek gerekir.

bu arkadaşın bu ilk kız arkadaşıdır. yani öyle olmalıdır. bu heyecan bu caf caf ancak bununla mümkündür. yok değilse godoşça bir hareket yapmıştır bu erkek. ne öyle kız arkadaşıyla olan resmini koyuyor ki.

diğer bir ihtimalle bakın ne kadar çapkınım taş gibi kızı götürüyorum havası yaratmaya çalışıyordur. olmaz yanlış... erkek adam kız arkadaşının fotosunu göğsünde saklar facede elaleme yaymaz.

ayrıca bu erkek gizli gay olabilir. zira bu hareketler efeminem hareketlerdir. o yüzden başlığı facebook a sevgilisiyle olan fotosunu koyan insan diye açmadım da erkeği vurguladım.
(bkz: sap detected)
baskılara dayanamamış erkektir.
Evlenip boşanıp da çocuğu olan erkeğin kızlardan bir ilgi beklemesi gibi birşeydir.

(bkz: )Issız Adam
Seviyordur. Sadiktir. Sagda, solda gozu yoktur.
kızın akrabaları 'ilişki durumunda bi uşak var hele bakayım kimmiş nasılmış' diye girdiğinde kız ile oğlanı, hatta ve hatta oğlanın kızı öperkenki fotoğrafını gördüğündeki yüz ifadesi kadar saçmadır. benim de var mk. ama ben galatasaray bayrağı koyuyom. neden ? çünkü onu daha çok seviyor kızlar.

edit: tam facebookda dolaşırken de olmaz ki ama..
http://profile.ak.fbcdn.n...7_634972240_4821238_n.jpg
o erkeklerden birisi de benim. fazla irdelemeyin lan ben anlatayım..

iki taraf birbirini kıskanıyordur. facebook a önem vermiyordur ve aptallık olarak görüyordur. ve taraflardan birisinin bile kullanması yasaktır. ama erkek olanı iş dolayısı ile bir facebook hesabi bulundurmak zorundadır.

ne olur beraber fotoğraf koyunca. karı kız salak salak eklemez. kavga çıkmaz. kız arkadaş her gün kontrol eder.
genelde erkeklerin yapmadığı kızların ise en sık yaptığı eylemdir.
şifresini sevgiliye kaptırmış erkektir. hatun kişi girip koymuştur.

gerçekten seviyorsanız yapın ama lan beyler. sonradan daşşak gibi sizi terk de edebilir ya da siz edebilirsiniz. ayrılacak durum varsa yapmayın. canınız yanar.
Belki de sevgilinin isteği üzerine fotoyu koyan erkektir.
okadar ısrar etmeme rağmen benim sevgilimin yapmadığı eylemdir.
odunların sevgilisi istese de yapmayacağı ya da isteyince yaptığı eylem. istemeden yapacaksın arkadaş.

not: kız değilim.
görmemişin oğlu olmuş çıkarmış çükünü kesmiş misali bir sevgilisi olmuş herkesin gözüne sokan erkektir. sanki hiç yapılmayan bir şeyi yaptın amk da vincisi.
Sevgilisi olmadığı zamanlarda kendi resmini koymaz.
facebook arkadaşlarına bakında görün sevgilim var diyen kişidir. kendini ispatlama gayretindedir.
büyük ihtimal kız istemiştir.
karı kız salak salak eklemesin diyeymiş.

zaten kapında kuyruktu onlarda, allahım lafa bak.

sakın sen karı kızı salak salak ekleme diye kızın aldığı önlem yahut dayatma olmasın?
evlenilmesi gereken erkektir.
sevgilisiyle aynı facebook hesabını kullanan erkek kadar beyinsiz değildir.
bak diyor sahipliyim diyor sevgilim kıskanç ikimizi de yakar valla diyor.
Azdır.

Şimdi bu erkek genelde sevgilisine facebook şifresini de vermez.
Şimdi erkek buraya sevgilisiyle olan resmini koysun da, diğer flörtleştigi, sevgili adaylarini vs. Elinden mi kacisin? Asla böyle bi şey yapmazlar.

Yapana saygım sonsuz.
evleneceğim erkektir.adamın dibidir. yanlışsızdır .sevilir .yanında bir ömür uyunur.

edit: gelin ata binmiş ya nasip demiş.
"Bize ne lan naparsa yapsın" dedirten erkek.
erkektir. sevgilisi olduğu halde bunu saklamaya çalışan götlekler konuşmasın bu başlık hakkında.
sevgilisi olduğunu hiçbir kızdan saklamayan adam gibi adamdır.

sonra başka kızlar taciz edince "ama sefgilim olduğunu bilmiyodu yhaa" demesine gerek kalmayacaktır.
güncel Önemli Başlıklar