bugün

entry'ler (38)

ice bucket challenge

eğlence haline dönmüş farkındalık olmasına rağmen an itibariyle Türk ALS derneğine 465 bin TL'lik yardım toplanmıştır. Millet varsın eğlensin sonuçta bu farkındalık bir şekilde paylaşa paylaşa çoğalmaya devam ediyor. sonuna kadar desteklenmesi gerekmekte. Superman bile desteklemişken! bize laf düşmez http://goo.gl/WfzBYc

3. sezon 11. bölüm itibarıyla hava ulusu tapınağının zaheer ve adamları tarafından basılması ve Tenzin'in nasıl usta bir hava bükücü olduğunu görmemiz ile izleyiciyi zevkten dört köşe etmiştir. Ciddi anlamda sezonun en iyi bölümlerinden biriydi, kralsın tenzin usta.
Umarım tenzin'e birşey olmamıştır yoksa Korra sezon sonuna iki kala çok şiddetli bir dönüş yapabilir. Bu arada daha önceki bölümlerde zaheer ile ustaca dövüşen Kya'nın bu bölümde bu kadar aciz kalması saçmaydı bence.

arrow

Marvel'in Agents of Shield rezilliğine karşı Arrow ilaç gibi gelmektedir. DC'nin şuana kadar yapabildiği en iyi seri bence. izleyin izlettirin.

rust

Online oyun dünyasının yeni trendi survival tarzı oyunların en yenilerinden biri. Daha alpha aşamasındayken Steam'den satışa sunuldu. DayZ StandalonE'dan sonra en çok satan oyunlar arasında 2. sırada. Oyun daha alpha oldugu icin bir cok hatayla karşılaşmanız mumkun ama hergün biraz daha geliştiriliyor. Rust'ın DayZ'den en buyuk farkı ise bence daha kolay olması ve crafting sisteminin daha gelişmiş olması. Craftingin üzerine daha da düşerler ise tadından yenmez bir oyun olacaktır.
Rust'ı alan veya oynayan arkadaşlar var ise 217.172.189.154:28615 serverına beklerim. Zaman buldukça 2 arkadaş boş serverda takılıyoruz.

fosil

Karaköy liman'da yeni açılan kokteyl & shot barının isimi. Harika manzarası, renk bütünlüğü olan iç dekoru ve müzikleriyle gece hayatının yeni favorilerinden olabilir. Bu arada Star Wars isimli kokteyllerini deneyin mutlaka.

facebook ta ekleme talebi yollayan eski sevgili

büyük ihtimal sizin profilinizi dikizlerken yanlıslıkla "arkadaş ekle" buttonuna basmıştır. yapan salaklar var çünkü.

eski sevgilinin çok canım acıyor diye mesaj atması

ya daha yeni sevgili yapamamıştır ya da yeni sevgilisi iyi sevişemiyordur. boşverin cevap bile vermeyin.

biber gazı oley

bir Çarşı klasiği. 2-3 defa dinledikten sonra akılda kalıyor, durmadan işyerinde bile gaza gelip söyleyebiliyorsun. Zaten bildiğim kadarıyla Çarşı grubu en iyi slogan üreten taraftar grubuydu. Adamlar yaratıcı vesselam.

kilo almak isteyenlere tavsiyeler

hergün burger king'ten steakhouse menu ve 12'li soğan halkası söyleyin. Ayda en az 3kg garanti.

yemek tabağını küllük olarak kullanan ev arkadaşı

çay bardağını küllük olarak kullanan öküz! iş arkadaşları nasılsa bunlarda onun upgrade edilmiş üst versiyonu işte. Midem kalkıyor görünce tiksiniyorum arkadaş.

çarşı vs ultraslan

gerek yok böyle karşılaştırmalara fakat illa bir seçenek olacaksa, Fenerbahçeli olarak Çarşı tabii ki derim.

etek giyen kızın amacı

"eee giysin, sana ne?" derler adama

mini etek giyen kadının bacaklarına bakmayan erkek

herkesin gözü kayar. burada olay bir anlık bakıp sonra gözlerini kaçırabilme sanatıdır. öyle öküzün trene baktığı gibi bakarsan öh yani... 80-90 kiloluk mini etekli, ozguven patlaması yaşamış hatunlardan bahsetmiyorum tabi

regl olmanın kadınlar arasındaki isimleri

hepsi okeyde "amca şaraba doydu" entrysi beni seksten soğuttu arkadaş :(

star wars episode vii the force awakens

2015 yaz aylarında vizyona girecekmiş hatta Harrison Ford, Mark Hamill vs. kadrodaymış. Bu yaştan sonra nasıl oynayacaklar düşündürüyor insanı. Harrison Ford hadi biraz daha iyi durumda ama Mark Hamill ve Carrie Fishe bitmişler okey dönüyorlar kardeşim. Hoş son teknoloji efektlerle yapar bu ecnebiler belki de. Merakla bekliyorum

150 kilo kızın ben seçilmem seçerim demesi

çok var bu modellerden, özgüven tavan.. Bazen durup acaba! dedirtecek kadar özgüven, tabii sonrası fıss

the prodigy

29 Haziran'da istanbul Calling kapsamında geliyorlar. Sadece onlar değil daha bir çok sanatçı açıklandı bugün. Bu yaz çok para harcayacağız çookk :/
istanbul Calling'te sahne alacak diğer sanatçılar için göz atabilirsiniz. http://www.wireprime.com/...foneistanbulcalling/5840/

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Die Antwoord - Rich Bitch http://www.youtube.com/watch?v=8bdeizHM9OU

istanbula gelseler de ağız tadıyla izlesek

tomb raider

2 gün boyunca aralıksız oynadım sonunda normal modda bitirdim. Uzun zamandır zevk aldığım ve devamını getirdiğim tek oyun diyebilirim. Grafikler harika, oynanabilirlik güzel. Orijinalini alıp saklanacak sayılı oyunlardan biri kanımca.

patricia kaas

16 Haziran 2013'te istanbul LifePark'ta konser verecek sanatçı. Detaylar burada http://www.wireprime.com/...arkta-konser-verecek/4822