bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kilo almak isteyen insan için gerekli olan tavsiyelerdir. *

''yiyorum, yiyorum ama midem bir türlü genişlemedi diyorsanız, şu ürünümüzü kullanın!'' tarzı saçmalıklara girmeyeceğim tabi. en basitinden bir kaç tavsiye ile işi bitireceğim, o kadar.

- yatmadan yarım saat önce sanki kahvaltı kadar önemliymeşcesine karnınızı doyurun. hiç bir yürüyüş yapmadan yatağınıza yatıp uyuyun. bunu en az 1 ay tekrarlayın. o zaman görürüm ben seni. direk misin yoksa duba mı...

- makarnayı ekmekle yiyin. hatta pizzaya falan ekmek banın. o derece önemlidir ekmek kilo almak için.

- ailenizdeki bireylerin bitiremediği yemekleri siz yiyebilirsiniz. ağzınız katiyen boş kalmamalı. hiç olmadı kürdan çöpü falan yiyin...

(bkz: bu gecelik bu kadar)
    26 -7 ... ashaf
  2. 2.
    annenizden yardım isteyin. gözlerinin içi parlayacak ve ağzınıza bir şeyler tıkıştırmaya başlayacaktır. bu konuda kimse annelerin eline su dökemez.
    24 -1 ... aci biber
  3. 3.
    sigarayı bırakın! evet ciddiyim sadece sigarayı bırakmanız yetecektir g.tünüzün pantolonlarınızı yırtılacak kıvama getirmesine.
    9 ... bengbeng
  4. 4.
    BOL BOL ŞAM FISTIK. YATMADAN ÖNCE DE BALLI MUZlu süt.
    6 ... sadettin kanyak
  5. 5.
    spora gidilmesi.

kontrollü kilo alınmalı.

gidilen spor salonunda kilo aldırıcı takviyeler ile kontrollü kilo alınabilir.
    9 -3 ... mavibaron
  6. 6.
    günde 5 öğün yemek, her öğünden önce ve sonra 1 adet büyük boy muz ve 1 adet snickers çikolata, yatarkende büyük bardakta süt için. bunun yanında vücudunuzun yağ bağlamaması için günde en az 1 saat ağırlık çalışmaları yapın, 2 ay içerisinde bana yaklaşamasanızda güzel bir şekilde istediğiniz vücut formunu yakalarsınız.
    8 -2 ... cerquanne
  7. 7.
    akşama kadar oturup ulu sözlük'te anket doldurun. götünüzü büyütün. hadi bakalım.
    25 -5 ... ayaz
  8. 8.
    vahim durumdaysanız bulk kullanın.
    5 ... beat
  9. 9.
    Sevişmeyi kesin, çok kalori harcatıyor.
    8 -1 ... cherubim
  10. 10.
    bünyeyi anneye bırakmak.
    7 ... sadettin kanyak
kapat