bugün

bir rüzgarda açılıp ferahlatmak istiyordur. kevaşe!
şık olmak isteyen kızdır.
bacakları ve kalçaları görünmesin diye etek giymiştir.
Pantolon giyen erkeğin amacıyla aynı doğrultudadır.
Hep bir amacı olması mı gerekir kardeşim? Herkese bir sıfat yakıştırmamak gerekir. Bacaklarına güveniyordur, beğeniyordur kendini etek giydiğinde ve daha bir sürü sebep olabilir.
çok kötü amacı yoktur. rahatlığından dolayı giymiştir.
etek bir kız kıyafeti olduğu için olabilir mi şeklinde soruyla cevaplamak istediğim sorudur. önünde g-star yazan badi mi giysin a.q kız bu etek giyer tayt giyer smokin mi giysin a.q. yine ağzımı bozdunuz.
kuvvetle muhtemel etek giymek istemesidir.
"eee giysin, sana ne?" derler adama
kendine yakışanı giymesidir amacı.
cıbıldak çıkmamaktır.
yüzde 99 bir amaç yok ! fakat işin garibi abazanları kendini ortaya atmasına arada sırada teşvik ediyor! asıl başlık etekli kıza karşı ne yapacağını şaşıran abaza olmalı.
etek giymektir.* ayrıca; görsel
abaza trolleri daha fazla azdırıp, azgınlıktan ölmelerini sağlamaktır. her zaman o kızın yanındayımdır.
güzel görünüyorum diye kendini avutan fakat erkekleri etkilemek için içten içe tutuşan tip.
Sorgulanması gerekilen bir amaçtır.

yani neden pantolon tarzı bir şey giymek yerine etrafı sarılı bir bez parçası ile dolaşmayı tercih ediyorlar ki?bir yere takılma ve yırtılma payı da çok yüksek.

Yani kadınlar risk almayı pek sevmezler.büyük ihtimal ahlaksızlık peşinde koşma derdindelerdir.puh yazıklar olsun.
Aramizda hala caps vermeyenler var.
Günaha girmek dışında herhangi bir anlamlı açıklaması bulunmayan amaçtır.rabbim sen bu hadsizlerin mekanını cennet eyle,amin.
cinsel organlarını belli etmektir, bu bakın benim cinsel organım var bakın zihniyetidir, genelde bu kızlar sarı saçlı olup chpye oy atmaktadır.
bacaklarını sergilemek erkekleri tahrik etmek ve onları tuzağa düşürmektir.
yani amacını bilemem ama biraz düz bakmak gerekiyor. hanımların on yıllardır kıyafetidir. erkekler pantolon giyer, kadınlar etek. bu yani. bu yaşıma kadar hiç amaç aramamıştım siz var ya ömürsünüz yahu.

edit: bu entrymin üzerine 18 tane mesaj geldi. yanıtsız bırakmayalım; 62 yaşındayım.
Etek giyen kızın amacı serinlemektir. Alttan alttan rüzgarın esmesi demektir.