1. 1.
  avatar the last airbender'ın yeni versiyonu olarak 2011 kış mevsiminde karşımıza çıkacak çizgi film. hikayede avatar the last airbender'ın bittikten 70 yıl sonrasında başlıyor. kahramanımız water tribe'den korra adlı cesur bir genç kız. artık teknoloji gelişmiş, bükücü olmayanlar da belli bir söz hakkına sahip olmuştur. bu da bükücüler ve bizim gibi insanlar arasında çatışmalar başlatmıştır. ateş, su, toprak elementlerini iyice öğrenen korra, hava bükmeyi nasıl öğreneceğinin yollarını aramaktadır. bunun tek yolu da rahmetli aang'in katara'dan olan oğlu tenzin'dir.

  avatar the legend of korra
  10 -1 ... raudo
 2. 2.
  avatar the last airbender'ın delisi olan bir bünye olarak merakla beklediğim yapım. ama keşke aang ve arkadaşlarının hikayesi devam etseydi diye geçiriyorum her zaman içimden. 12 bölüm olacakmış diyorlar sadece, bu kadar kısa olacaksa pek sevinemiyorum.
  7 ... iyilerdesiyahgiyer
 3. 3.
  Aang'ın avatarlık döneminden 70 yıl sonra avatar olan Korra'nın hikayesini izleyeceğimiz çizgi film. Konu olarak su kabilesinden olan Korra su, toprak ve ateş bükmeyi öğrenmiştir fakat daha hava bükmede ustalaşamamıştır. Hava bükmeyi öğreneceği kişi ise Aang ve Katara'nın oğlu Tenzin'dir. Bunun için Republic City'ye gider. Burası elementleri bükenlerin ve normal insanların beraber yaşadığı bir şehirdir. Fakat şehirde bükücülere karşı olan düşmanlık ve suç olayları gittikçe artmaktadır. Korra bir taraftan bu suç dünyasıyla savaşırken bir taraftanda hava bükmeyi ögrenmeye çalışacaktır.
  5 ... mic har
 4. 4.
  korra : http://galeri.uludagsozlu...e-legend-of-korra-119595/
  1 ... gabrielbatistuta17
 5. 5.
  avatar the last airbender'ın finalini izlememle hâla bittiğini bir türlü kabullenemediğim animenin yaralarını sarmasını umduğum devam versiyonu. umarım filminin üstüne ikinci bir şok yaşamam.
  8 ... trailblazer
 6. 6.
  Nickelodeon'un 2005 ve 2008 yılları arasında çektiği avatar the last airbender'ın devamı olarak çekilecek ve 26 bölümden oluşacak olan animedir.

  aang ateş kralı ozai ve prenses azulayı yendikten 70 yıl sonrası anlatılacak olan bu seride yeni avatarımız korra su, toprak ve ateş bükmede ustalaşmış olucak. hava bükmeyi de aang ve katarının oğlu tenzinden öğrenicek. bütün uluslar aynı bölgede olucak (hava, su ,ateş, toprak). bükme yeteneğine sahip olmayanlar elementleri bükenlere karşı bir ayaklanma çıkartıcak.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar:_Legend_of_Korra
  3 ... kurbagadan kacmistim
 7. 7.
  Fragmanı yayınlanmıştır güzel bir yapım olacağa benziyor, dövüşler güzel.

  https://video.uludagsozluk.com/v/avatar-the-legend-of-korra-24524/

  ... mic har
 8. 8.
  trailer'da arka fon müziğini duyunca abicim bu bir çizgi filmden öte dediğimiz günleri hatırlatmıştır. gerçekten uzun zamandır aldığım en güzel haberlerden biri o arka fon müziğini efektleri konuyu özlemişim be arkadaş.
  3 ... killtheking
 9. 9.
  bir avatar aşığı olarak daha dün gece haberini aldığım, çocuk gibi sevindiren, mutluluktan uçmamıza sebebiyet veren yeni efsane. avatar tadı az çok alınacak ama bi aang değil.
  ... dunyanin en mutevazi adami
 10. 10.
  çıktı çıkacak dedikleri ama bi türlü göremediğimiz nukledeon yapımıdır. hala bekliyoruz.
  ... dexter morgan