bugün

bugün itibariyle çaykur rize ile ilişiği kesilen teknik direktör.
ismi güvenç olan bireyden yardı istenmesi durumu kurulacak tümce.**
bu gece telegol'e konuk olan teknik direktör. öyle bir konuşuyor ki sanarsın alex ferguson, sanarsın fabio capello. fenerbahçe'yi çalıştırırım, şampiyon yaparım, eleştirilere kulak asmam, kimseyi kazımam gibi laflar eden insan. sen neymişsin be abi? sir ünvanına layıksın, büyüksün baba.
antrenörlüğe başlamadan önce kocaeli adlı videocu dükkanı işleten futbol adamı. ayrıca en çok takım düşürme rekorunun sahibidir liglerimizde. ama biraz bile bile lades durumları vardır, üstüne fazla gitmemek lazımdır.
futbol dünyamızın asansör antrenör diye tabir edilen hocalarından birisi..sürekli o kulüp senin bu kulüp benim dolaşır..bu sezona çaykur rize'de başlamış ama geçen hafta itibariyle kovulmuştur..
soyisminin etkisiyle olsa gerek nerde küme düşme ihtimali yüksek olan klüp varsa takımın başına sezonun ortasında son çare olarak bu adamı getirir. o da itinayla başın geçtiği tüm takımlarla küme düşmenin tadını çıkarır ve ertesi sezona yine işsiz olarak başlar. geçen sene bu bağlamda şeytanın bacağını kırmış, yine kesin düşer gözüyle bakılan çaykur rizespor'u ligde tutmayı başarmıştır. fakat yine de bu sezon başlangıcındaki muhteşem(!) başlangıcı sebebiyle şu anda işsiz bir vaziyette ortalıkta dolaşmaktadır. her an kendisini biçare bir klübün teknik direktörü olarak görmek olasıdır.
eski teknik direktör.
eski. çünkü, şu sıralar lig tv'de yorumculuk yapmakta.
süper ligin evliya çelebisi.
(bkz: Güven kurtul)
1 aralik 2007 denizlispor fenerbahce maci ardından yaptığı açıklamalarda hakeme yüklendiği maç. yok efenim stoperleri gelip hakemi şikayet etmişler buna da yok hakem hiç lehine faul vermemiş de. kusura bakmasın ama o kadar itiraz edip sarı kart görmeyince hakemin tepesine binen kimdi acaba. kendi oyuncusunun* ile taca çıkan top mu istediği yoksa. eğer 11 kişi tamamladıysa maçı bu kadar itiraz eden bir takım hakeme çelenk yollamalıdır. semih için de topa zıplamadı adamlara faul yapmakla uğraştı diyordu bu amcam ama ikili mücadele sırasında karşılıklı bir mücadele oluyor biraz objektif bak lan.
almanya maci icin lig tv'de "dakika 20 2-0 öndeyiz" seklinde tahminde bulunmus teknik direktör.
bursaspor'un yeni teknik direktörüdür...

http://www.bursaspor.org....tay.asp?yon_haber_id=7755
futbolcuyken Beşiktaş, mersin idmanyurdu, bursaspor, altay, kocaelispor ve düzcespor'da orta saha mevkiinde oynamış teknik direktör. sırasıyla darıca gençlerbirliği, sarıyer, kocaelispor, petrolofisi, eskişehirspor, zeytinburnuspor, diyarbakırspor, elazığspor, akçaabat sebatspor, çaykur rizespor ve denizlispor'u çalıştırmıştır.
bir dönem, sanırım 14 -15 sene oluyor, kocaelispor' un başında başarılı bir tek sezon geçirip ardından kayda değer veya değil hiç bir başarının sahibi olmadan, üstüne üstlük bir sürü takımı küme düşürmesine rağmen o bir tek ballı senenin mirasını yemekle tüketemeyen adam. başka özellikleri de var bu insanın. işsiz beklediği zamanlarda, ki ülkemizde hayat genellikle kendisinin bir takımın başına geçmek için yanıp tutuştuğu uzun aralıklarda cereyan etmektedir, güya pek dayanışma içinde bulunduğu meslektaşlarının yorum yapıyorum ayağına altını oymak, 'ben olsam şöyle yapar,böyle oynatırdım ' diye işkembeden sallamak gibi. bir de tarihin kaydedeceği en ağlak teknik direktördür kendileri. hiç o hata yapmaz, ya hakem haklarını gaspetmiştir, ya heybe düşmüştür, ya at kaçmıştır. ağlar da ağlar, ses tonu ve yüz ifadesi de bu ağlamışlık moduna inandırıcı boyutlar katar. ilk defa görüyorsanız inanasınız gelir. böyle bir antrenörün fasılalarla da olsa takriben 20 yıldır iş bulabildiği bir ülke futbolunun dünya ve avrupa üçüncüsü olabilmesi rekorlar kitabında yer alması gereken acaipliklerdendir.
(#4355739)
gün itibariyle bursaspor teknik direktörlüğünden istifa etmiş teknik direktör.
lig lideri ni yenip te istafa edebilme onuru! yaşamış ender şahsiyettir. kendisi bu olay için,

--spoiler--
dünyada eşi benzeri yok herhalde, şuna inandım bursa da çok trabzon lu var!
--spoiler--
şeklinde uzaylılara hitaben bir konuşma yapmıştır.
nöbetçi teknik direktörlerden.
küme düşürdüğü takımlar listesine diyarbakırspor'u da eklemek üzere bu kulüple anlaşan teknik adam.
an itibari ile altay'ı birinci lige çıkarmak için debelenen teknik direktör.
konuşma yoksunu, tdk terk trt yorumcusu.

(bkz: ömer üründülü özlemek)
(bkz: güvenç götü kurtar)

felsefesi bu olan basiretsiz teknik direktör.kalkmış bir de schuster'e laf ediyor.

lan neyse ben bir şey demiyorum
menajerlerin kankası, soyguncu, kendi transfer ettirdiği adamı 15 gün sonra tekrar yollayan, futbol bilgisi kahvedeki amcadan daha da az olan adana demirspor umuzun yeni belası.

geldikleri gibi giderler.
gece gece nereden aklıma geldiğini bilmediğim, soyadı ile müsemma, irili ufaklı takım terminatoru, yılmaz vural ekolünden.
gün itibariyle adanasporla anlaşmış olan 64'lük teknik direktör.
güncel Önemli Başlıklar