bugün

entry'ler (257)

psikiyatrist

Çok tehlikeli bir branş bence.

dominos mu pizzahut mı

Pizzahut alır.

anatomist

Tıp fakültesini bitirip tıpta uzmanlık sınavı sonrası anatomi bilimini seçen kişi.
Hasta bakma ve reçete-rapor yazma yetkisini kaybetmiş olur.
Gelir konusunda üzülür. Diğer memurlar gibi kazanır aşağı yukarı. 60-65 bin lira alır. Tıp kazanıp bitirip tus kazanıp tıp fakültesinde formaldehit kokusu içinde 8-5 eğitim faaliyetiyle öğretmen maaşı almak gibi bir şey yani.
Haftaiçi 8-5 anatomi laboratuarında, amfilerde vs bulunur.
insan cesetlerinin kadavraya dönüşme sürecini yönetir. Uygun şekilde disseke eder. Tüm zamanını bu kadavraların üzerinde ya kendisi eğitim alarak ya da başkalarına eğitim vererek geçirir.
Çok iyi resim çizerler. Elindeki kadavrayı farklı kesitlere ayırıp o kesitlerin resimlerini çizip derslerde kullanırlar.
Zaman zaman cerrahlarla iç içe olurlar. Eğitim faaliyetlerinde cerrahi asistanlarına anatomi dersi verebilirler.
iyi derecede fizyoloji ve hastalık bilgisi de gerekir. Çünkü tıp öğrencisine dersi anlatırken o noktaya yapılacak işlemleri ve hasarında olabilecek durumları anlatması beklenir.
Hocaları öğrenciler arasında en popüler olan branştır. En zor ders ve en zor sorular onlardan gelir.

ilk buluşmada pizzacıya gitmek

Ne tesadüf ben de pizza yedim az evvel.

sözlük karması

Böyle şeyleri umursayacak kadar huzurlu bir hayat fena olmazdı.

instagram daki enfes salatalar

insanın canı çekiyor yahu.
Bu kopkoyu domatesleri çat çat doğrayıp çok basit malzemeler, üzerine de zeytinyağı.
Aynısını ben deneyince çoban salata veya acılı ezme oluyor.

hep aynı rüyayı görmek

Yardım ediiiiiiin karbamazepin yok muu karbamazepin yok muu deniliyor. Gidiyorum. Yardım ediyorum.
En son polis kılığında benden imza vs istiyorlar birtakım işlemler için.
Sonra kalabalık dağılıyor.
Onlar dolandırıcıymış aslında! Bu defa ben yardım edin diye esnafa bağırıyorum.

sözlük yazarlarının kahvaltıları

2 haşlanmış yumurta peynir siyah zeytin çay.
Çok mu fitim hayır jdjdjd.

kredi kartı kullanmayan insan

https://m.uludagsozluk.com/e/46978871/
Maalesef kanka. Yok öyle bir dünya.
Banka kartı kullanıyorum yine de.
Vergisini ödemeyip sosyal devletin her imkanından yararlanmak yok.
O senede 3 bin lira vergi versin sen ben sene sonu yüzde 35 liğe bile çıkalım.

yeni temanın zik gibi olması

Berbat ötesi hatta.
Olum açık oy veremiyorum. Bildirimlere bakamıyorum. Her şey çok kötü lan.

kredi kartı kullanmayan insan

Benimdir. Hayatım boyunca kullanasım yok.

erik dalı çalmayan düğün

En iyi düğün herkesin masasında ailesiyle oturduğu düğündür.
2037'deki düğünümde arka fonda müzik çalacak sadece.

ailenin kıskanç ve geçimsiz yengesi

Konu yenge değil. Sizin anneniz de başkasının yengesi mesela.
Çok mu seviyor babanızın annesini veya yeğenlerini.
Konu bu.

kolay ezberleme yöntemleri

Kodlama bir yöntem tabi ama eğer önünüzde 6-7 bin sayfalık bir hedef varsa farklı şeyler gerekiyor.

Ankidroid hiç fena bir seçenek değil. Hazırlaması aylar sürecek ama onu söyleyeyim.

erkeğe ne hediye alınır

Çok iyi markalardan birinin bile kravatı uygun fiyatla şık bir kutuda alınabilir.

Yine casio'nun uygun fiyatlı fena olmayan saatleri var.

Dolmakalem de olabilir. Çok uçmaya gerek yok. Lamy safari vs en son 700-800 falandı. Daha uygun modeller de var.

cübbelinin kasetine inanmak

Milyon dolarların var.
Ne desen yapacak on binden fazla adamın var.
4 kişiyle evlenmen legal.
Yaş farkı legal.
Kimse sorgulamayacak bile. Evlenebileceğin binlerce kadın var.
Etrafındaki insanlar sana tapıyor.
Ama sen gidip HIV, hepatit a b c d hatta superinfeksiyonlu sifilizli eskortla yatacaksın.

Bunu da yakın çevrene anlatıp operasyon çekeceksin.

Bana mantıklı gelmiyor gelen olursa satılık köprüm var.

Cübbelinin canı isteseydi kendine 18 ine yeni basmış birini nikahlar sıkılınca boşardı. Kimseye de hesap vermezdi.

Boş muhabbet bence. Montaj olduğu kesin.

Baykal demesin kimse Baykal 2. Evliliği yapabilir mi? Bu kadar zengin mi? Yaş farkına ses etmeyecek bir kitlesi mi var? Karşısındaki kadın evli bir de.

Cübbeli canım kadın istiyor dese kızlarını nikahlayacak kaç bin kişi var etrafında. Neden bu işe cesaret etsin ve sabah baskasinin koynunda olan pis bi eskortla yatsın ki? Sen ben bile yapmayız bunu.

Çok fakir, yaşı geçmiş, tipi biriyle olmaya müsait olmayan biri yapar bunu. Genç, zengin bir adam bu işi yapıyorsa ortada başka bir problem vardır zaten.

cübbeli ahmet in seks kasedinin çıkması

Bana çok mantıklı gelmiyor ya. Senelerdir olan görüntüler.

Bu adam hepimizden zengin. Çevresi hepimizden geniş.

Bana bir eskort bulun diyebileceği adamına bana birini bulun nikah kıyacağım diyebilir. Tebaası da hiç sesini çıkarmaz. 3-4 tane alıp eve götürür rahatlıkla.

Neden böyle bir işe kalkışsın ki?

Bu adamın çevresinde neden 18 yaşında biriyle evlendin diyecek biri mi var? Neden 2. Eşi aldın mı diyecekler hatta belki almıştır bile haberimiz yoktur.

düztaban

Beni mahfediyor ya. Sırf şu yüzden bıçakaltına yatasım yok ama hayatımı da zehir ettiği bir gerçek.

5 cm daha uzun olmak

ilizarovla mümkün. 6 ay ağlayacaksın ama.

hastane randevu sistemi

Normal randevuyu alamayan okuma yazması olmayan +70 yaş teyzeler var. Rica minnet oğluna, kızına, gelinine aldırdığı randevu bu yüzden iptal olursa muayene olamayınca yanlış kişiye beddua edecek.