bugün

atm makinalarına kredi kartı sokulamayan banka. ben de mi iktidarsızlık var bilmiyorum ama son zamanlarda başıma gelme sıklığı arttı bu olayın.
bonus kart ile anlaşarak yakın tarihte bonus kredi kartı hizmeti verecek olan banka...
babam tarafından sloganına yeni bir yorum getirilmiş olan banka.
uzat elini türkiye! kolunu kapıcam!!
öss'de ilk 5bine burs verecem diye Türkiye'yi ayağa kaldıran ama gidip sorduğunuzda toplamda ilk 5bine vereceğini söyleyen; sayısaldan ilk 2bine sözel ve esit agırlıktanda 1500e burs verecez diyerek içimizden küfretmemize neden olan bankadır. yazıklar olsundur.
doğrusu ramazanbanktır. ne şekeri kardeşim ramazan!
kuruluşunun 55. yılı sebebiyle 55 öğrenciye 5 biner ytl daha sonraki 5500 öğrenciye de yüzer ytl vereceğini açıklamış banka.
hisselerinin yarısı kazakistan devlet bankası bta' ya ait olan banka.
çalışanlarının birbiri ile evlenmesini yasaklayan banka.
şu yeşilinin tonunu bi türlü tarif edemediğim, "yerellik" diye ısrarlarına bakılırsa olsa olsa köylü yeşili olabileceğini düşündüğüm, hizmet kalitesiyle paralel, müşteri kalitesininn de sorgulananması gerekli banka
çektiğim paranın büyük kısmını onluk ve yirmilik vererek ceplerimi dolduran bankadır. sağolsunlar. sayelerinde hem ceplerim dolmuş hem de küfür dağarcığım epey gelişmiş oldu. bir de orçun diye bir dana var görürseniz kaçın benden söylemesi.
yönetim kurulu başkanlığını hasan basri göktan'ın, genel müdürlüğünü meriç uluşahin'in üstlendiği, anadolu bankacılığını ilke edinerek küçük işletmelere yönelmiş özel sermayeli yurdum bankalarından biridir.

son dönemlerdeki etkili reklam kampanyalarıyla dikkat çektiler.

(bkz: üreten susarsa türkiye susar)
en son reklamları çok güzel olan. bazı şeyleri baya güzel anlatmış bankadır. hee kampanylarının içeriği nedir hakikaten üreticinin faydasına bir şeyler yapıyorlarmıdır bilemiyorum ama reklam güzel...
esnafa çiftçiye burs dağıtıyomuş gibi kredi dağıtan,ödeyemeyince de yuvasına incir ağacıyla şeker kamışı soteleyen klasik banka mentalitesiyle çalışan ama extreme olan bankadır.
genel müdürlüğü leventtedir. anadoluyu hedefleyen bir politikası olduğundan metropol kentlerde pek bir eleştirilir. ancak anadoludaki beşerin sorunu yoktur. (bkz: bilen bilir bilmeyen bilmez)
banka mantığı gütmeyip tefeci mantığı güden bankadır yaptıkları kesintilerin hepsine bir kılıf uydururlar.
(bkz: #9167547)
her hesap açan kişiye içi tıka basa şeker dolu küçük ahşap bir sandık hediye eden bankadır.
hadi artık evine konseptli reklamları gerçekten çok güzel olan banka.
Piyasada müşterilerinin cebini en çok düşünen bankadır insaflıdır.
sıkıntılı bankadır. atm si pek yaygın değildir. olan atm si de sürekli sorunludur. hesap kartı çıkartmak için baş vurursun kredi kartı da verirler. kredi kartını da kullanırsın 40 lira kart ücreti isterler.
antalya'da 11 şubesi bulunan bankadır.
ankara kızılay şubesinde bankamatikten zarfla para yatırılan ve aynı zamanda akıllı telefonlar için mobil bankacılık uygulaması bulunan bankadır. bu da böyle bir garip çelişkidir.
kredi kartı internet sitesi korkunç olan bankadır. daha kötü bir tasarım ve kullanım zorluğu olamaz.
içeri girip sıra alma butonuna bastığınız an sıranın size geldiği banka.
bozüyük'te bir şubesi olan bankadır. o da kapanmadıysa tabi *
güncel Önemli Başlıklar