bugün

entry'ler (884)

leopar desenli tayt

80 lerde doğanların milyarlarca spermine neden olmuş giysimsi.

müslümanları sevmeme nedenleri

Dini olunca ahlaka gerek kalmadığını düşünmeleri.

sinemada ilk izlenilen film

durup dururken sözlük yazarlarının yaşını ortaya çıkaran soru. (ninja kaplumbağalar 1991)

tam boşalacakken peçete almadığını hatırlamak

cezayı halıya kesmek.

3 sevgiliyle sevişirken evi basan gerçek sevgili

adamsa plaket verir.

babasının prensesinin ağzına vermek

enfest ilişkiye girer yapmayın öyle şeyler.

bitcoin

her zerzavat saadet zinciri gibi ilk girenler gerçekten kazandı lakin bu saatten sonra gireceklere tavsiye girmeyin evladım. o kadar parayı sana bana yedirmezler . bir yasa boşluğuna bakar iptal ederler elin mouse da kalırsın

iphone 8 alamayan erkek kendine adam demesin

baba parası hariç ise ortada adam kalmaz. Alın teri ihtiva eden birikim o kadar basit harcanmaz

bim in hamburger köftesi

köpeğimin yemediği tek etimsi.

edison vs tesla

alex vs hagi benzeri bir karşılaştırmadır.Aslen kıyas kabul etmez

kürt sorununa çözüm önerileri

her türlü düşüncenin özgürce tartışılması , vatan toprağında yaşayan kimseye ayrımcılık yapılmaması için gerekli tüm adımların atılmasını destekliyorum
lakin memleketin bölünmez bütünlüğüne kast eden kim varsa sebebi ne olursa olsun yok edilmeli
yılanın başını kucukken ezmeyıp bu gunlere gelmesıne hızmet eden kım varsa kendı kanlarında bogulmalarını dılıyorum
mesele kurt meselesı degıl pkk meselesıdır , eli silah tutan hiçbir örgüt siyasi şekilde temsil edilemez. silahlı örgüte sahip çıkan siyasi örgüt artık terör örgütüdür ve ikinci paragrafa tabidir.
buyuk ortadogu projesıne baskan olacağım hayali ile kandırılanlar buyuk ermenıstan yada kurdıstan hayalıyle kandırılanlar kadar vatan haınıdır.
savas cıgırtkanlıgı yapmıyorum lakın savas ıkı ulke arasında olandır. bu dupeduz şizofrenlerın hayallerı ugruna feda edılen vatan evlatlarının heba edilişidir.

islamiyeti aşağılayan imansızlar

herhangi bir değer sahibi olmayan basit yaratıklardır. inançsızların adını lekelemektedirler.

akp yüzde 52 oy alsın kendimi yakarım

zaten millet olarak yanacağımız için gereksiz bir önermedir.

1 60 boyundaki rus kızı

cücedir.

sözlük yazarlarının ilk aldıkları bilgisayar

COMMODORE 64 BiLGiSAYAR SAYILMALI.

chuck norris in van damme a cevabı

chuck norris in herkese vereceği bir cevabi oldugunun ispatidir .

chuck norris in van damme a cevabı

Çok ağır bir cevaptır. http://onedio.com/haber/c...an-damme-mi-dover--222715

(bkz: http://www.chucknorrisfacts.com/)

yaran facebook iletileri

torunlar sorarsa direndik devirdik diyelim. dersane falan karıştırmıyoruz okey?.

uludağ sözlük kahveci mustafa amca zirvesi

YAPILMASI GEREKEN ZiRVEDiR. (bkz: VARIM DiYOR)

ben kürde ev vermem diyen ev sahibi

linkte görünen orospuçocukları kürtleri temsil ediyorsa ev verilmemesi hoş karşılanacak bir durumdur. her ırkın meslek grubunun içinde iyi insanlar oldugu kadar kotu ınsanlar da mevcuttur bunu anlarım ama kürtlerde bu oran çok yüksek.

http://www.youtube.com/watch?v=T-Vx6IFdPJs