bugün

bugün 38 yaşına girmiş kayıp sanatçımız.
evet ''dinle'' şarkısıyla yurovizyonda efsaneler yaratan büyüleyici güzellikte hayranı olup imza aldığım şarkıcı...
Bir zamanlar bu da vardı şarkıcısı. Sesi güzeldi ancak 90 ların kayıp şarkıcılar kervanına o da katıldı.
güzel sesli güzel yüzlü kadın sadece "dinle" şarkısından ibaret olmayıp
5.mevsim ve geceler diye farklı şarkılarıda vardır ve hepsi birbirinden güzeldir.

bildiğim kadarıyla müzik kariyerine eğitmen olarak devam etmektedir.
(bkz: anırma)
Dinle şarkısını Eurovision da seslendiren yeni yetenekti sonra kayboldu.
şarkıyla değil tipiyle 3. olmuştur. o tip de estetikli hey hat. bu ülkeden bi tane bile kusursuz kadın çıkmaz mı.

edit: istediğiniz kadar eksileyin doğruya doğru.
Sesi de kendisi de zamanında çok güzelmiş. Şimdi nerelerdedir acep?
eurovision şarkısını söyleyip geçen, yani; 1997'den sonra ortalarda görünmemeyi tercih eden eski şarkıcı.
asik olunasi hatun.
güzel bir kadın olmasına rağmen, sesi de çok tatlı olmasına rağmen değer görmemiştir. halbuki 1997 eurovision 3.südür kendisi. kısacası saçmasapan şarkılar yapanın ve teşhircilerin prim yaptığı bir ülkede değer görememiştir.
sonra 'niye evrensel seviyeye çıkamıyoruz' diyoruz. böyle kadınlara değer vermezsek tabi ki de çıkamayız.

http://www.youtube.com/watch?v=qcKZ0S0-6YU
nerrrrrrrrrrdesin demese çok iyi.
Eurovision'da 3.olan şarkıyı diyen kadın değil mi bu şarkı adı dinle olması lazım.
Hiç geçmiyor günler sensiz.

Unutulmaz ya. Herkes tanımaz. Tanımasın da.
Yılların güzelliğini çalamadığı, ülkemizi temsil etmiş bir sanatçı. ingilizcesinin akıcılığı gayet iyidir.

Bir neslin platoniği.
Arada bir aklıma gelen, dinle parçasını çok sevdiğim, kendisinin çok çabuk ortalardan kaybolmasına üzüldüğüm sesi de kendi de güzel hanımefendi. Yani en azından birkaç güzel parça daha çıkarsaydı da millet güzel sesine doyabilseydi.
piyasa şarkıcısı olmayan, kendi tercihi ile eurovision'daki üçüncülük başarısından kısa bir süre sonra ortalıktan kaybolan şarkıcı. her ne kadar ortalıkta pek görünmese de kendisinin ciddi bir hayran kitlesi vardır. oldukça sempatik bir kadındır.
eurovision birincisi sertap erener'in, every way that ı can şarkısından, daha çok beğendiğim, dinle şarkısı ile, 90'larda üçüncü olmuş kadın şarkıcı. çok hanımefendi bir görüntüsü vardı. sonralarda pek gözükmedi.
türkçe şarkıyla elde ettiği üçüncülük sertap erener'in ingilizce şarkı ile elde ettiği birincilikten çok daha kıymetlidir.
BU KIZ NiYE KAYBOLDU GiTTi AKLIMDA DELi SORULAR.
Her iddiaya girerim uyandığında ağzı kokmuyor bu kadının.
Rüyamda gördüm piremsesimi.
Türkiye'nin en tatlı dört kadınından biri ayrıca.
eurovision'da ülkemize 3.lük kazandırdığı seneki performansını daha yeni* dinlediğim, çok duru bir güzelliğe sahip şarkıcı. ismen bir aşinalığım vardı ama hem sesine hem kendisine böyle hayran hayran bakacağımı tahmin etmemiştim hiç.
90ların efsane şarkıcısı.. şu aralar ortalıkta gözükmeyen -günümüz aptal popçuları gibi kıçını yırtmadığı için medyaya çıkmıyor olabilir.- tatlılık abidesi kadın. Hep keşke biraz daha fazla şarkı çıkarsaymış dinlerdik diyorum.
Şuan nerde ve ne yaptığını o kadar çok merak ediyorum ki bir türlü hakkında net bir bilgiye ulaşamadım.
97 de ki şarkısını şimdi dinliyorum.
inandığım her şey uğruna yemin ederim ben böyle bir şey ne duydum ne gördüm. Keşke çok daha önceden tanışma fırsatım olsaydı,

Muazzam şekilde sesi, beste, ton her şey harika. 3. Olması bile büyük bir başarı zira tamamen amatörce hazırlamış. 20 yaşında eurovision a katılıp 3. Olmak.. Harika ya.

https://youtu.be/LAyNvKpwp1M