bugün

kanal d de başlayan yeni yarışma programı. şuanda kanal dde yayına devam ediyor.
birbirinden kanser, birbirinden karın ağrısı yarışmacıları ağırlayan program.

"osmanlı'yı atatürk kurdu" diyen karadenizlilerden sonra şimdi de üç kız yarışmakta. adı hazal olan katıksız saf %100 kezban, diğerleri biraz daha alçakgönüllü gibi geldi bana. umarım onlar da sapıtmazlar.

sage hide televizyon başından bildirdi.
kolay soruların ve komik tiplerin geçtiği yarışma.
şu anda yarışan cansu hanım aşık etmiştir.

görsel
cansu hanımın en az 30 saniye şaşkın şekilde ağzını açarak beklediği yarışma. ağzı 30 saniye açık kaldı amk.
cansu denilen yarışmacının mimiklerini gözleyen kameramana sahip yarışma programı.
an itibariyle yarışanlar içinde cansu dan çok ecem hanım çok tatlıdır ve zekidir. pis şişman ve cansudan daha çok hem de.

edit: cansu bildi lan. abdullah gül tabi ki ekonomist tayyip beyle bu şekilde tanıştı zaten o da ekonomist.
şuanda beyin yoksunu 3 kızın yarıştığı dandik program.
gecen haftaki lazlar ve bu haftaki kızlardan sonra bu yarısmaya sadece salakları mı alıyorlar diye düsunuyorum.
-ama alıs-verise gelince ooo ustlerine yok valla.
-gidin birbirinizi becerin simdi alis-veris delileri.
kesinlikle ve kesinlikle senaryolu yarışmadır. bunlar yemekteyiz vs yarışmalarda da barizdi zaten.

ilk bölümdeki çirkef kızları düşünün. ulan bu kadar mı çirkef olunur? hadi tamam para sonuçta ihtiyacınız var, anladık. ama kardeşim yarışma boyunca birbirinizin ağzına sıçtıktan on saniye sonra sarılıp gülüşmek nedir ya? ulan kızın 2000 liralık televizyonunu telef etti diğer yosma, on saniye sonra "ayyyy hepsi biziiiğğğm" triplerine girdiler.

son cümle: izlenmez.

edit: imla
yarısmacıların kesinlikke reklam-dizi ajanslarından alındığını dusunuyorum.
-cunku 1 hanım kızımız 1500 lira kaybediyor ve once aglıyor gibi yapıp sonra kakaka kikiki guluyor.ulan ben olsam deli olurum dukkanı yakarım la.
(bkz: cast sistemi)
Ağlayanları anlamadığım yarışma. Sonuçta sizden bi' şey gitmiyor. Programın parasıyla aldığınız şeyleri iade ediyosunuz. Neyse.
Bugünkü programdaki çankırı köşkü cevabı beni bitirmiştir.
bir kız yarışmacıya sorulan "duyu organlarımızı sayar mısınız" sorusuna göz,kulak, burun, beyin cevabı verilen yarışmadır. bu ülke çok acılar çekti ama bu ilk defa oldu...
para karşılığı ajanstan eleman toplayıp salak taklidi yaptırıp haber olmaya çalışan zavallı program.

1 olur 2 olur. sürekli salak taklidi yaptırıyorlar. böyle reyting mi elde edilir?
gerizekalı turnusolü.

yine de dünyanın en eğlenceli yarışması. izlemeyen ben yaşıyorum demesin.
dünyanın en spastik insanlarının yarıştığı sikik yarışma. bir kere izledim. dünyadan soğudum. oç ları.
Az önce fizan Lübnan'dadır ben öğretmenim ordan biliyorum diyen bir adam görülmüştür. Bir şey diyemiyorum.
bir sayının 0 ile çarpımının 1 ettiğini söyleyen lise öğrencisi, çankırı nın ankara da bir il olduğunu iddia eden başka bir lise öğrencisi olan kızkardeşi ve bunları doğrulayan ailesinin yarıştığı enteresan yarışma.

hele hele ailenin ortak bir çankırı köşkü önermesi var ki evlere şenliktir.