bugün

sulu olmayan bütün et yemekleriyle iyi giden yerli içecek. herhangi bir kebap, kokoreç, çiğ köfte... balığın yanında da mı içilir hocam derseniz; içilir.
Tantuninin aşığıdır, belalısıdır. Çiğ köfteyle de kırıştırdığı görülür.

iyi ki vardır.
DÜnyadaki en iyisi adana'da** çarşıdaki çetinkaya'ya giderken karşınıza çıkan kuruköprü vişnecisinde bulunur.
adana da şalgam dışarıda şalgam suyu isimli içecek.
olsa da içsek.
Sıklıkla içtiğim içeceklerden. Acılısı tercihimdir.
şişede paylaşılması manidar olmuştur.
iğrençtir.
Nasıl içiyorlar bunu ya.
şalgam mı suyu.şu an nasıl alıştığımı bilmiyorum ama hakikaten değer verilmeyi hak eden içeceğimiz.
Yıl 1993 te ilk defa adana otogarında tattığım bir lezzettir. O sıcakta insana muhteşem bir serinletme ve lezzet veriyor. Daha sonra da sık sık o lezzeti aramak için içtim lakin o tadı asla bulamadım.

Bir ürün patronlar tarafından üretilip, pakete konulup, market reyonlarında pazarlanmaya başlamışsa o ürün sentetik madde içerir, aynı zamanda içinde koruycu malzeme olduğu için kanser tehtidi saçar. Yazıklar olsun burjuvaziye, daha fazlasıda dincisine.
rakının en iyi arkadaşıdır.
En sevdigimdir. Balıkla cigkofeyle ne güzel olur. Böyle içerken hafif boğazı yaka yaka gider mideye allahim ne guzel biseydir o! Olsa da icsek.
rakının yanında içilesi.
Adana kebapla çok iyi gider.
biraz önce kebapla birlikte götürdüğümdür.
Adana'da olmanın faydaları
oldum olası sevemediğimdir. damak tadıma uymuyorsa demek.
nimettir nimet! adanalılardan allah razı olsun.
cam şişede olanı zor bulunandır.
Şalgamdan yapılır. Hue hue hue.*
kesinlikle icilmesi gereken icecektir.
iğrenç ötesi içecektir. bunu içen kişinin damak zevkine güvenilmez. elinden yemek bile yenmez. bunun suyunu sıkıp içelim diyen ilk dallama kim acaba? senin ben zevkine sıçayım.
Yakar adamı valla.
Mükemmel bir lezzettir. Kebabın çiğköftenin yanında içilmezse gönlü kalır. Beşiktaşta dürümce'de için, pişman olmazsınız.

Mide hastaları için uyarı: doktorunuz size ısrarla içmeyin diyecektir. Seviyor da bu sebepten ötürü içmiyorsanız sizin iç disiplininize oto kontrolünüze hayran kalırım. Lakin içince de öldürmüyo. Biraz çektiriyo ama bu lezzete değer diyorum.
Rakı ile iyidir.
acılıysa ve adanadan geliyorsa şaraptan çok sevilesidir.
rakının emmoğlusu.
Sevdiğim içeceklerdendir. Bir çok yiyeceğin yanında iyi gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar