bugün

para,silah,güç,itibar aşığı dönek insan kitlesi.
Kimdi bunlar yoksa su pkk bayragı yakacaz deyip kamerun bayrağı yakıp çinli dövücez deyip japon dövenlermi ben onlara çok gülüyorum yaa.
Meine Brüder.
Bu sokaklar benden sorulur asayişi ben sağlarım diyen illegal topluluk.
Şuan tayipin köpekliğini yapıyorlardır.
Not: türk milliyetçisiyim.
(bkz: bırak eşkıya bellesinler)
Lisedeyken kafelere değil ocağa diye slogan atan arkadaşım vardı Asenayım diye gezerdi şuan sohbeti bile geçmiyor.
kendilerine it sürüsü diyen orospu çocuklarıyla birlikte olan hainler de kendilerine ülkücüyüm diyorsa yazıklar olsun.
devlet baştadır, lider baştadır.
at, eşek sürüleri az kaldı, sabır sondadır.
Tesbih, çay ikilemesi.
liderleri alparsan türkeş, nihal atsız'a zamanında malumat veriyordu.
"Ordumuzun malzeme ve her şeyden evvel yüksek bir ırk seviyesine ihtiyacı vardır. Orduda subay, er, çavuş olarak bir hayli Türk olmayanlar vardır. Bunların kesinlikle ordudan atılması ve silah taşıma şerefinden mahrum edilmesi lazımdır. Orduyu, subayları temizlemek icap etmektedir. Kan bakımından Türk subaylardan gayrı diğer unsurların gözyaşına bakılmadan uzaklaştırılması lazımdır. Bütün Türkleri bir devlet, bir millet halinde toplamaya herhalde muvaffak olacağız. Atsız'ın kılıcından keskin olan kalemi bu işi herhalde muvaffakiyete erdirecektir. Kalem kifayet etmezse o zaman işi silahlara bırakacağız. Ruhumuz, yüreğimiz, kılıçlarımız seninle beraberdir."
her perşembe pilavları oluyor ocaklarında. çayları da güzel.bir ülkücü çaysız,tespihsiz ve bıyıksız yapamaz bilirsiniz.
devlet bey diyeceksiniz. yuzde 3 tü ya oyumuz hani. hani mhp bitmişti ya... ulan akşener e ne oldu? şimdi ip parti mi oldu? yaziklar olsun.
Yeni Akit 'in "şeyh sait" anmasına sessiz kalmış vatansever (!) grup.
ülkücü diye bir şey kalmadı maalesef şimdi hepsi akp gençlik kollarında bir dönem megri megri'yi alkışlayanlarla tavla atıyorlar.
mhp ve mhp'nin genel başkanı bahçeli'ye bağlılığı bilinen insanlar topluluğu.

kendileri birkaç gün önce meral akşener hanımefendi'nin evini basmışlardı.
bu baskının sebebi, meral akşener'in devlet bahçeli'ye twitter üzerinden cevap vermesi, adres vererek "sizden korkmuyorum hadi gelin" demesiydi.

şimdi bunu hafızalarınızda tutmak kaydıyla ülkücü arkadaşlara ve tüm mhp camiasına bir soru sormak istiyorum.
bugün sayın bahçeli, bekir bozdağ'ı hedef alan tweetler attı.
bekir bozdağ da bu tweetlere "kimseden korkum yok" diyerek meydan okudu.
görsel

sevgili ülkücü arkadaşlar.
acaba bekir bozdağ'ın evini de basmayı düşünüyor musunuz?

yoksa devekuşu gibi kafanızı kumlara mı gömeceksiniz.

bakınız bu gece sizin için şeref ve namus gecesidir.
aksi takdirde sizin gücünüzün sadece bir kadına yettiğini düşüneceğim, bunu düşünmek istemiyorum.
bütün çekik gözlüleri çinli zannederler.
bir dönem mensubu oldukları partiye oy verdikleri birinin başkalarının koltuk değneği haline gelen liderleriyle çatıştığı için evine saldırmaya kalkan bir grup daha ne kadar çomarize olabilir ki ?
ülkücü ne ya ?

akp'de mi oynuyor?
https://dosyaism.saglik.g...-verilecek-listepdf.pdf?0

Asm lere yüzlerce ne idüğü belirsiz yabancı uyruklu doktor atanmış. Bizimkiler de atanamadıkları için patır patır intihar ediyorlar.

Ama sorsak en milliyetçi bunlar.

Yarasın tosunlarıma siz daha akp ye baston olmaya devam.
cumhuriuet sevgsi olmayan atatürk sevgisi az insanlar.
Vallahi benim en güldüğüm grup.

Bir insan hırsız bile olabilir ancak ülkücü olmamalı ya. Resmen 89. Kattan harakiri yaparak intihar etme sebebi.
Benden Uzak olsunlar ve mutlu olmasınlar. Çakma akp'liler.
bu aralar ilginç şeyler yapıyorlar. insanın aklı mantığı almıyor doğrusu.

--spoiler--
CHP’de aday olamayanların ve istedikleri kişiyi aday yapamayanların tepkileri akıllara durgunluk veriyor. Son olarak Maltepe’de aday gösterilmeyen bazı aday adayların, “Temiz Toplum, Temiz Siyaset” adı altında gerçekleştirilen yürüyüş eyleminde, bozkurt işaretleri yapan bazı kişilerde yer aldı.
--spoiler--

https://www.abcgazetesi.c...kucu-destegi/haber-121252
Milliyetçi toplumculardır. Türk toplumunun her bir bireyini kucaklamaktır amaçları. Altını çiziyorum; Türk toplumunun!! işçisinden köylüsüne, işvereninden memuruna, kadınından çocuğuna, yaşlısından gencine her bir Türk insanının hakettiği değeri görmesini arzular, o yönde çalışma yaparlar. Ülkücü düşünce her zaman toplumun birleştirici gücü olup, ayrıştırıcı düşüncelere set olmuştur. Nesnel bir bakışa sahip olan kimse bunu inkar edemez.
ülkücü olduğunu iddia eden soytarılar denmeli bunlara.

2 bölüm kurtlar vadisi izleyen ben ülkücüyüm deyip sokağa çıkıyor.

Kanser gibi ilkokullara kadar da yayılmışlar artık. Üniversitenin whatsapp grubunu dahi işgal etmişler yok şu toplantısı yok bu toplantısı diye zırt pırt mesaj atıyorlar.

Geçen Yemekhanede dahi şovunu siktiğimin teki gelip herkesi zorla ayağa kaldırdı. yok bilmem neye saygı duruşu diye. Afrikalı, koreli bilmem nereli adamlara dahi zorla istiklal marşı okutup saygı duruşunda durdurdular.

Bir bitin artık...
Bakıyorum da, sözlükteki tüm kızıl komünistler bu başlık altında kin kusmuşlar. Yazık ulan size... Gel iki kelam et, görüşünü savun desem; ık mık edip kalacaksınız. Popüler kültürün oradan oraya savurduğu basiretsizlersiniz. Allah ıslah etsin..