bugün

yanlış zamanda öğrenci olmuşuz. bizim zamanımızda bırak uygulamayı akıllı telefon yoktu.
Spotçuların öğrencileri sikeceğini düşündüğüm sistem. 10 liraya alıp 100 liraya satarsınız. Halkın, halkı bu denli siktiği başka bir ülke yoktur aq.
eski eşyaları öğrencilere verip kocaya yeni eşyalar aldırmak için şahane yöntem.
kazulet gibi duran masamızı annemi ikna edip öğrencilere vermeye karar verdik. kurtulduk.
son dönemlerdeki en iyi kampanyaların başında geliyor. insanlar yardımlaşmayı yeniden hatırlamalı.
Letgo'nun başarılı olacağı insanları yardıma yönelten akım. Umarım ihtiyaç sahiplerine gider.
aslında bir toplumsal proje. ihtiyaç sahipleri ve yardım etmek isteyenler buluşuyor. herkes mutlu oluyor.
eşyasız biçare öğrencilerin evleri düzülmüş. herkesin benzer kampanyalar yapması lazım.
fazlalık eşyalar atılmaz letgodan öğrencilere verilir. unutmamak lazım
ben de verdim bugün buzdolabını. güle güle kullansınlar.
yılların kampanyası. öğrenci arkadaşlar ücretsiz eşya bulabildikleri için çok şanslı.
letgo uygulamasının öğrencilere iyilik amaçlı bir kampanya. iyilik yapmak isteyenler buyursun.
öğrencilerin ihtiyacı olan eşyaları öğrencilere letgo üzerinden verebileceğiniz bir kampanya. kullanın
öğrenci olmak vardı dedirten kampanya.
biz öğrenciler için bulunmaz bir fırsat.
ben okulu bitirince mi çıkar böyle kampanyalar???
öğrenci olsanız da eşya veren olsanız da kaçırmamanız gereken kampanya.
öğrenciler için de evde eşyası fazla olanlar için de güzel hizmet. ancak, suistimal edenler çıkabilir.
evi boşalttım. eşyaları letgoya koydum. öğrenciler görüp ulaşsın. hiçbir ücret talep etmiyorum.
biz de öğrenci olduk. halden anlarız: bende eşya yoktu gerçi ama kardeşimde vardı birkaç tane. koyduk biz de ücretsiz olarak öğrenciler faydalansın diye.
eşyalarımı napsam diye düşünürken sözlükte karşıma çıkan kampanya.
evi tamamen dizmemize yardımcı olan letgonun bir kampanyası. buna denk geldiğimiz için mutluyuz.
letgonun başlattığı kampanya. öğrencileri mutlu edici bir haber.
verecek eşyam olsa katılırdım ben de.
keşke marketler de yapsa böyle kampanya. öğrenciye erzak falan versler bedava ama nerdee???