bugün

entry'ler (11)

bir sonraki gün olamazdı

ne güzel bir video.

insana çok şey anlatıyor aslında. hem atatürk'ü hem de dönemi. kısacık bir videoda upuzun bir öykü var. bir ulusun yükselişinin öyküsü.

hizmetçiler dizisi

Şu kadın gibi akıl verenlerimiz olsa keşke, tecrübeli olarak söyleyebilirim ki kadın haklı çiçek ✔️ Akşam için heycanlıyız
görsel

pep card

yaklaşık 6 aydır falan kullanıyorum 1 tl komisyon vermedim, saçma bir ödeme almadılar, bu borç nerden çıktı demedim. her şeyim son derece tutarlı ve planlı gerçekten. tavsiye ederim gençler

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

Son yılda türünde yüzde 80 azalma olan küçük akbabalar Türkiye açısından oldukça önemli. Sonuçta ülkemizi göç yolu olarak kullanıyorlar. Bence tüm canlılar yaşamalı, soyu tükenmemeli. Biz insanlar da onların yaşaması için tıpkı Vaillant gibi elimizden geleni yapmalıyız

öğrenciyeeşya

evi tamamen dizmemize yardımcı olan letgonun bir kampanyası. buna denk geldiğimiz için mutluyuz.

ivan bebek

tinerci tayfasının çok sevdiği hakemlerden biridir. bu adam fenerbahçe'yi katlederken tiner tayfasından yükselen sevinç çığlıkları henüz kulaklardan silinmedi.

aras kargo

yurtiçi kargo'dan daha iyi hizmet veren firmadır. rakibi yurtiçi kargo yani öyle düşünmek lazım.

canon

yıllar önce aldığım 5.0 mp lik fotoğraf makinamın markası. o kadar darbe yedi, hala bana mısın demiyor. ben çek butonuna bastıkça, o çekmeye devam ediyor.

new york

5. caddede public library'den çıkınca hemen sağ köşede dilimle italyan pizza satan bir yer var. 2 tanesi doyurucu oluyor. küçük bir yer, biraz da sıra var ama deneyin.

vantilatör

klima gibi bakterileri suratıma suratıma üfüren ve gözlerimi kupkuru eden bir nemrut değil, tam tersine sadece var olan havayı oda içinde döndürerek serinleten canımın içi elektrikli ev aleti.

ıron man

detaylara takılmazsanız, fazla mantık aramazsanız, sadece güzel vakit geçirmek için izlerseniz keyif alabileceğiniz bir film. daha fazla yorum yapmaya değecek bir yanı da yok zaten.